Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért kell így reagálnia a...

Miért kell így reagálnia a kutyámra a családomnak? Hagyjam szó nélkül?

Figyelt kérdés
van egy kistestű kutyám, párommal mindenhova visszük, nem is tudnám kire hagyni. nemrég volt egy nagy családi összejövetel, ahová a kutyámat is vittük. amúgy teljesen tiszta, nevelt, szobatiszta kutya, a táskájában elfekszik órákig, nem kéreget. szóval rokonaimnál, akiknél az összejövetel volt már volt egyszer a kutyus. náluk a kertből lehet bemenni a konyhába, ott szoktunk leülni is, kutya simán bejöhetett, nem volt gond. tudtam, hogy nem kutyások, de amúgy nem utálják őket, nyilván beljebb nem is mehetett, tiszteletben tartom. a mostani összejövetelre szintén vittem a kuytát, de most ott volt több rokonom is(egyik család különösen állatgyűlölő, szinte élvezettel beszélnek arról, h végre elütötték azt a macskát, aminek esetleg a környékbeliek adtak enni). mikor meglátták a kutyát minden elkezdett szinte sikongatni(a házigazda is), hogy jajj, azonnal takarodjon ki, fujj. és ki kellett csuknom az 5fokos előszobába, több órára, szegény még a karomban is fél óráig vacogott(nek szokott a kintléthez, benti kutya). rám is olyan undorral néztek, főleg ha megsimogattam, volt aki még kedvesen hányást is imitált. csak szerintem undorító? vagy túlreagálom? befogtam a szám, nem szóltam semmit, de annyira kedvem lett volna mondani valamit. vagy nincs jogom? máskor se tudom odaadni senkinek, összejövetelre meg muszáj menni a nagyim miatt(általában amúgy nála szokott lenni a "buli", ő meg beengedi, ez egyszeri alkalom volt). de akkoris nyíltan undorodnak tőlem, pedig a lakásomban is enni lehetne a padlóról. mit gondoltok? (elnézést ha inkább családi kapcsolatok témakörbe illőnek érzi valaki a kérdést, nem tudtam eldönteni hova tegyem)
2009. nov. 1. 21:41
1 2 3 4
 31/34 anonim ***** válasza:
0%

Ha lehetek hülyegyerek,akkor lehetsz majom.

Sőt!Aki olyan ostoba,hogy azt hiszi,hogy körülötte forog a világ az majom.Normális ember nem viszi oda az állatait,ahol nem látják jó szemmel.Persze ehhez némi IQ sem ártana.

2009. nov. 4. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/34 anonim ***** válasza:
Normális ember MINDIG jó szemmel nézi az állatokat, mert csak és kizárólag annak van normális gondolkodása és morális értékei aki így cselekszik. Aki nem azzal már nagy bajok vannak agyilag. Mint pl. veled is. Gyönyörűen ki lehet venni a példából is hogy az ilyen lelkiszegény emberek gondolkodásához milyen viselkedés társul (hányingertetetés-majmozás). A hülye gyereket nem szitkozódásból írtam, mint te a majmot. Tényleg baj van a fejeddel. Tudtad?
2009. nov. 4. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/34 anonim ***** válasza:

00:27-essel nem kell foglalkozni. Bármelyik kérdéshez ír, mindenhol ezt csinálja, mindenkit drágámoz, osztja az észt a baromságairól. Azt hiszi magáról, hogy valami magasan kvalifikált kutyás szakember, mert van valami ááeü papírja (annyira már nem volt képes, hogy leírja a szakmája nevét, csak betűkre hivatkozik)közben meg egy utolsó szaporító, aki minden normális embert leolt, közben meg egy nagyképű bunkó, tudásban pedig egy nulla!

Nyugodtan lepontozhatsz megint DRÁGÁM, hisz te mondtad, hogy nem százalék alapján kell megítélni az embert!!! :)

2009. nov. 4. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/34 A kérdező kommentje:

én nem sértődök meg a lemajmozáson, gondoltam lesz majd olyan, aki szerint én vagyok az illetlen. mellesleg mamámnak egy macskája van, akinek még saját fotelje is van, szóval nem nem mer nemet mondani, hanem nem akar. csak a többiek neki nem mernek szólni, de velem ezt csinálják, mert tudják, hogy nem számít. persze ezt is csak mamám háta mögött, nehogy meghallja. szóval neki semmi baja a kutyámmal, megsimogatja.

és mégyegyszer mondom nem tudom a kutyát hova tenni és előre megkérdeztem. és még csak nem is az a baj, hogy ki kellett tenni, ha azt mondják előre, hogy nem, akkor nem. nekem a viselkedés volt visszataszító, amit nem szeretnék elviselni. nem az a fajta vagyok, aki úgy eszik, hogy ölében a kutya meg ilyenek, nem vagyok majom. amíg kinn volt is egyfolytában beszólogattak, megaláztak, hogy na menjél ki, mert magányos az a kis vakarcs, meg menjél csókolgasd meg. igen, bántó volt.

2009. nov. 4. 15:33
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!