Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Elaltatná a kutyát az orvos...

Elaltatná a kutyát az orvos ha arra kérném?

Figyelt kérdés

Szüleim kutyája rettentő rossz állapotban van, de nem tesznek vele semmit. Egy másik kutya megtámadta és mikor már én tudomást szereztem róla a kutya már nem nagyon akart mozogni, a sebét pedig (elnézést a felkavaró részletekért) de legyek és lárvák lepték be.

Holnap viszem orvoshoz de nagyon el vagyok keseredve és attól félek már nem tudják megmenteni. Ilyen esetben hogy ne szenvedjen már többet ez a kutya kérhetem az orvost hogy altassa el? Rettentően sajnálom egész nap ez miatt sírok..



jún. 9. 21:27
1 2 3 4
 31/34 anonim ***** válasza:
0%
Azért remélem neked sosem lesz kutyád, kérdező... És a drága szüleidnek sem többé.
jún. 10. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/34 anonim ***** válasza:
0%
31, köszönjük Emese! Menj alukalni! :)
jún. 10. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/34 A kérdező kommentje:
Miért is ne lehetne kutyám? Mert nem vittem be este a szüleim kutyáját? Nem rég született gyerekem, fontosabb volt hogy őt megetessem, fürdessem és letegyem aludni már elnézést. Arról hogy a szüleim ilyen gondatlanok nem én tehet. Én mindent megtettem amit a körülmények engedtek
jún. 10. 21:14
 34/34 anonim ***** válasza:
32%
33, hagyd, a 31 egy sima troll.
jún. 10. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!