Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Menhelyről elhozott kutya...

Menhelyről elhozott kutya miért ilyen?

Figyelt kérdés

Szervusztok!

12 éves kutyánk februárban hagyott itt minket és most pár nappal ezelőtt hozták nekünk házhoz falura azt a kutyát, amelyet ott a menhelyen kinéztünk. 1 éves kan kutya. Amikor először találkoztunk vele, akkor nagyon aktív és barátságos volt, ezért is választottuk őt. 2 héttel később tudták csak hozni, vasárnap óta van velünk. Nem itt falun élek, ezért csak most láttam újra a kutyit vasárnap óta. Ugatni nem hallottam még, de tud. Első nap minden okés volt, de ma amikor idejöttem, akkor tapasztaltam meg, hogy mennyire furcsa az állat. Nagyszüleim élnek itt és ők gondoskodnak róla, azt mondták hogy éjszaka/hajnalban ugat rettenetesen a kutya. Fél mindenkitől, eddig feljött a tornácra, bement a házba, most meg állandóan az udvaron van. Azt csinálta, hogy ha kakilni akart, akkor bement az udvarról a házba és ott a konyhába fosott. Konkrétan. Nem is egyszer. Fura, hogy a fű és a környezet helyett a házat választotta erre a célra. Nem értem mi baja lehet. Miért és mitől fél! Hiányozna neki a többi kutya? Nem érzi jól magát? Mi lehet vajon a probléma? Leülök a fűbe és nem nézek rá, akkor odajön szaglászik és talán meg is tudom simogatni. Meg követ is, de felé tartok akkor inkább menekül és a farkát mindig behúzva tartja. Én mindig mondtam, hogy kölyökkutya kell ide, ki tudja miken ment keresztül ez a kutya. Valami jó tanács ?



2022. máj. 18. 11:07
1 2 3 4 5
 41/41 anonim ***** válasza:
34%
Tök értelmetlen itt a kérdés alatt ez a veszekedés, jó, hogy törlik, nem ide való.
2022. máj. 20. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!