Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hol tudom elhelyezni a kutyáma...

Hol tudom elhelyezni a kutyámat három hónapra?

Figyelt kérdés

Depresszió és öngyilkos gondolatok miatt az orvos előírt három hónap bent fekvős terápiát, viszont fogalmam sincs, hova tudnám tenni addig a kutyimat. :( semmi pénzért nem válnék meg tőle. Ismerősök nincsennek, akiket megtudnék kérni, rokonok sincsennek, gondolkodtam a panzión, de annyi pénzem nem lenne...

Ötletek? Kétségbe vagyok esve.

20/L


2021. máj. 21. 13:11
1 2 3 4
 31/35 anonim ***** válasza:
82%
Milyen termetű és ivarú kutya és M.o. mely részeire tudnád elvinni? Lehet valaki akár itt is bevállalná. S a neten több helyen dobd be ezt a kérdést!
2021. máj. 21. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/35 anonim ***** válasza:
24%

"Mi közötök van az ő problémájához bármilyen jellegű is az?"


Bezzeg mikor tavaly kerekesszékes társunk kutyát szeretett volna maga mellé, akkor hirtelen milyen fontossá vált, hogy kerekesszékben nem tud majd gondoskodni róla megfelelően... Ott meg arra kaptam a lepontozást, hogy segítőkutya körök felé tekintgessen. Ironikus.


Egyébként megint az van, hogy utólag tudtunk meg egy információt és az alapján ítélkeztek. Ha előre tudom, hogy nem gyógyszeres kezelésről van szó, akkor gondolhatjátok, hogy mást írtam volna. Utólag könnyű ítélkezni.

2021. máj. 21. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/35 anonim ***** válasza:
81%

Egyáltalán ne írj semmit amivel bánthatsz másokat.

Se a kezeléséhez,se a lelki állapotához,se a problémája súlyosságához semmi közöd.Mindenkinek megvan a maga baja amit nem kötelessége 100%-ig részletesen ide bökni még névtelenül se csakhogy ne szólja meg bármelyik nagyokos.


Ismétlem,abban segíts amiben kérik.Ha nem tudsz ne bántsd,főleg azt akinek ilyen jellegű gondja van..tolerancia könyörgöm,tolerancia.Csak egy csepp.

2021. máj. 21. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/35 anonim ***** válasza:
6%
Nem bántottam és nem is vette magára. Ezt csak ti látjátok bele. Részemről ennyi, nincs értelme tovább vitázni erről.
2021. máj. 21. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/35 anonim ***** válasza:
80%

"Bunkó vagy Bugsy"..

Hasonló helyzetben szerintem te sem ilyen megjegyzésekre vágynál.Némi megértésre,mondjuk..igaza van abban,hogy főleg ilyen mentális/lelki problémás embernél LEGALÁBB vissza foghattad volna magad (te is).Sértődés ide vagy oda rosszul eshet neki,hogy segítség helyett savat kap innen-onnan.


Szerintem érdemes lenne egy alapítványt keresni inkább,mint menhelyet.Ha fajta kutya akkor például fajta mentéseket,és beszélni velük a helyzetedről,és arról,hogy segítsenek találni egy ideiglenes befogadót.

Vagy ha nem okoz problémát neked a nevedet adni az ügyhöz (vagy szülőket,barátokat megkérni..) valamelyik közösségi médián keresztül (Facebook a nagy esélyes) valamelyik közösségben segítséget kellene kérni.Ha elmagyarázod a problémád nagyrészt nem ilyen bunkókat fogsz találni.

Lesz ott is egy-kettő aki nem abban akar majd segíteni amiben kell,de azokat ignoráld le.Keserű embernek keserű az élete is,had emésszék magukat válaszra se méltasd.


Olyan csoportokat ajánlok amik főleg állatmentéssel,állatvédelemmel foglalkoznak.Ott sok az önkéntes.

2021. máj. 22. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!