Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hol tudom elhelyezni a kutyáma...

Hol tudom elhelyezni a kutyámat három hónapra?

Figyelt kérdés

Depresszió és öngyilkos gondolatok miatt az orvos előírt három hónap bent fekvős terápiát, viszont fogalmam sincs, hova tudnám tenni addig a kutyimat. :( semmi pénzért nem válnék meg tőle. Ismerősök nincsennek, akiket megtudnék kérni, rokonok sincsennek, gondolkodtam a panzión, de annyi pénzem nem lenne...

Ötletek? Kétségbe vagyok esve.

20/L


2021. máj. 21. 13:11
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
87%

Keress meg egy menhelyet, sokszor segítenek.

Akár ideiglenes gazdához is kerülhet,ami tök jó.

2021. máj. 21. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
89%

[link]

Nézz szét itt, hátha vállalja valaki elérhető távolságban.

2021. máj. 21. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
89%

Érdemes menhelyeket felkeresni vagy ideiglenes befogadót keresni neki.

Jobbulást.

2021. máj. 21. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 Tepfal ***** válasza:
88%
Az én városomban van helyi kutyás facebook csoport, nézd meg, nálatok van-e esetleg ilyen, ott is megér egy próbát, vannak segítőkész emberek.
2021. máj. 21. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
85%
Esetleg keresd meg az Állatmentő Ligát, hátha tudnak segíteni, akár abban, hova tudsz fordulni. Újpesten tudok ilyen ideiglenes lehetőséget amúgy. Jobbulást!
2021. máj. 21. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
39%

Az állatvédökkel azért óvatosan. Elkèpzelhetö, hogyha megtudják, miért adod le, akkor nem fogják majd visszaadni.


Muszàj menned? Nem tudod vinni magaddal?

2021. máj. 21. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:
27%

6osnak igaza van, hiába pontozzátok le.


Szerintem adj fel hirdetést. Írjatok szerződést!


Bár az a baj, hogy semmi se garancia..


A legjobb a panzió lenne. Ott csak biztonságosabb..


Keress a neten sok panziót, érdeklődj! Hátha..

2021. máj. 21. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 Tepfal ***** válasza:
79%
#7: A 6-os válaszának második felével van gond. Öngyilkos hajlamai vannak a Kérdezőnek, gondolom az orvos sem szórakozásból írta elő a bentfekvést. Ettől egy mentálisan beteg embert nagyon könnyű eltántorítani, pedig valószínűleg hasznára lenne, talán hosszabb távon az életét jelenti majd, hogy most bevonul. Állatvédő vagyok, de most az a legfontosabb, hogy a Kérdező megfelelő ellátást kapjon. Nagyon dicséretes, hogy ebben az állapotban is képes a kutyájáról gondoskodni és szívén viseli a sorsát. Nyilvánvaló, hogy bentfekvős intézménybe nem lehet kutyát vinni.
2021. máj. 21. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:
86%

Nem kell megmondani milyen kezelés, betegjog.

Senkinek nincs köze hozzá.

Gyógykezelés.

Pont.

2021. máj. 21. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:
68%
A panzió lenne a legideálisabb, ha sok ideig van ott, biztos kapsz kedvezményt. Senki nincs aki bevállalná? Nem muszáj közeli rokonnak vagy ismerősnek lennie, szerintem posztold ki face-re, hátha van valaki.
2021. máj. 21. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!