Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Egy nyúl minek számít inkább...

Egy nyúl minek számít inkább - emlősnek vagy rágcsálónak?

Figyelt kérdés

Általános iskolából az rémlik, hogy melegvérű emlősnek mondtuk. A való életben viszont abszolút egy rágcsáló benyomását kelti:

Először is, ami a legegyszerűbb ismertető jegy és a megnevezésben is benne van : MINDENT SZANASZÉJJEL RÁG. 🙄

Szétrágja a kábeleket a 3V-os DV tápon át a 12 eres adatkábeleken keresztül a 230VAC-os kettős szigetelésű hálózati tápkábelig. MINDENT (amire legalább 1% esély van, hogy elérje).

De a miénk még az ajtónyílásnál a fal élénél is kirágja a vakolatot. (vannak is elég szembeötlő lerágott hiányok) Legutóbb meg már a faparkettát akarta valahogy megharapni (!nem kaparni, egyértelmű volt, hogy maga alatt a sima faparkettába próbál beleharapni), amíg rá nem ß$tam a fejecskéjére, hogy hagyja már abba a hülyeségét.


A másik meg, hogy a külseje is olyan rágcsáló benyomását kelti : az a dagi testfelépítése, a hörcsögszerű, akaratos pofája, a __HATALMAS__ nagy tokája, meg a kis pofazacskószerű valamije a szájánál.

Plusz az evése is olyan : néha fogja maga előtt azt a pille babszerű nemtudommit, amit kap, és rágja mint a motolla. Fiatalon meg még az volt, hogyha almát kapott, akkor teljesen elborult az agya, és KIGUVADT szemekkel úgy ette, hogy majd belefulladt.



tegnap 19:53
1 2 3
 21/24 A kérdező kommentje:

#19 <- Bocsánat, ha szabad egy kicsit megszólalnom!

Szóval... azért lassan kezd egy kicsit zavaró lenni az ócsárlásom. 😐


Igen, nem én vagyok a legélesebb kés a fiókban, ezt még én is vágom.

De a kérdést se kéne annyira félreértelmezni : Nyilván nincs olyan, meg természettudományosan FULL komolytalan, hogy "inkább emlős, vagy inkább rágcsáló, most akkor melyik?" -- a kérdésben inkább csak a benyomásaimat akartam kiírni magamból, némi "véleményt" finomabban kiincselkedve.. hogy igen, tudom, hogy egy nyúl, és ~sejtem~, h. hova tartozik, de azért mégiscsak egy mindent is szétrágó kövér szőrmegombóc hatását kelti (a kinézetével és a viselkedésével együtt).

De ehhez képest érkeztek nagyon pöpec, természettudományosan korrekt válaszok is. Pl. megtanultam, hogy milyen részletes alosztályozása van az élőlényeknek. 😁

tegnap 22:16
 22/24 1112 ***** válasza:
82%

Nem értem. Nekem nem vagy-vagy, hanem mind a 2 :D

Emlősökön belül a rágcsálók. :)

ma 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
0%
Pörköltnek, bár vannak akik szerint inkább paprikás.
ma 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
100%
Ez olyan, mintha azt kerdezned, hogy anyad ember-e inkabb vagy nő.
ma 03:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!