Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » S. O. S Mi van a Bettáimmal?

Ehim kérdése:

S. O. S Mi van a Bettáimmal?

Figyelt kérdés
2db Bettám van egy aksiba (egy hím egy nőstény)mind a 2 n a farok úszója elkezedett lyukacsos lenni arra is gondoltam hogy a kajával van baj de a boltba direkt fagyasztott tubi flex-et kértem mer ha jól tudom akkor azt eszik.

2013. jan. 9. 11:01
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Mert nem volt elég a boltosok csak tárolják őket és utána tovább adják....meg akkor az egy nagyon szar bolt volt!
2013. jan. 9. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Nem a kerdezo tehet a dllgokrol szerinte.Hanem az aki legyartotta es eladta.Ha valaki nem ert hozza siman megveszi.A leirasban megfelel ket halnak es a kep alapjan is megteveszto.
2013. jan. 9. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 izomszörp ***** válasza:

Jó rászedtek!!!

Gömb akváriumban és 30 liter alatt nem ajánlatos halat tartani!

41/2010. (II. 26.) Korm. rendelet 14. § (5) bekezdés helyébe a következõ rendelkezés lép:

„(5) Tilos

c) gerinces állatot kör alapú kalitkában vagy gömb alakú akváriumban,

d) gerinces állat kifejlett egyedét 30 liternél kisebb ûrtartalmú térben

tartani.”

(16) Hím sziámi harcoshalakat úgy kell tartani, hogy azok egymást, illetve tükörképüket ne láthassák.”

2013. jan. 9. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 izomszörp ***** válasza:
Az embert akitől vetted,örülhet hogy még nemjelentették fel!
2013. jan. 9. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!