Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » S. O. S Mi van a Bettáimmal?

Ehim kérdése:

S. O. S Mi van a Bettáimmal?

Figyelt kérdés
2db Bettám van egy aksiba (egy hím egy nőstény)mind a 2 n a farok úszója elkezedett lyukacsos lenni arra is gondoltam hogy a kajával van baj de a boltba direkt fagyasztott tubi flex-et kértem mer ha jól tudom akkor azt eszik.

2013. jan. 9. 11:01
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Úszórothadás? Mekkora helyen vannak, milyen a vízminőség? Szűrés van?
2013. jan. 9. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
[link] ilyen aksiba vannak
2013. jan. 9. 11:32
 3/14 A kérdező kommentje:
a vízminőség 3 napig szűrt csapvíz és utána vettem a halakat
2013. jan. 9. 11:33
 4/14 bamboochatheone ***** válasza:
Meg fognak dögleni. Ez a növénycserép alkalmatlan haltartásra. Jelenleg abban a fázisban vannak hogy szétcsípkedték egymást és mivel nincs víztömeg se szűrés így egy betegség maximum egy héten belül elviszi mindkettőt.
2013. jan. 9. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
30 Liter alatt TILOS! gerinces állatot tartani. Ez egy bettának is kevés. Egy akváriumot legalább 2 hétig járatunk halak nélkül indításkor!
2013. jan. 9. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 bamboochatheone ***** válasza:
Plusz gömb"akvárium"...
2013. jan. 9. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

[link]


Meg jól láttam? 6,8 liter? Szerintem sürgősen ajándékozd el őket, mert elpusztulnak! Egyébként ez jócskán kimeríti az állatkínzás fogalmát. Most nem akarlak megbántani, de ezt komolyan gondoltad? Eszedbe sem jutott, hogy ez nagyon nem jó?

2013. jan. 9. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
a halak érdekében remélem, hogy hamar elpusztulnak és nem kell sokat szenvedniük...
2013. jan. 9. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Ennél rosszabb nem is lehetne....szegény halak .. :(
2013. jan. 9. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Ahol vettem a halakat ,ott volt egy 10 x 15 cm-es csobogós akvárium,és abban is volt egy betta.Az kb negyede vagy ötöde volt az enyémnek.Ja,és egy 3 dl-es műanyag dobozban lakott a hím a kereskedésben.Jó,lehet,hogy tényleg kicsi neki a hely,de a boltban miért volt elég?
2013. jan. 9. 19:45
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!