Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Észre vettem pár napja hogy a...

Ffanni67. kérdése:

Észre vettem pár napja hogy az egyik guppy halamnak nagy lett a hasa! gondolkozok hogy lehetséges hogy terhes! de máshol azt olvastam hogy beteseg miatt is valaki azt is mondta hogy alapjaraton ekkora, mi lehet akkor?

Figyelt kérdés
Semmi baja sincs neki, eszik rendesen lemezes tápot adok neki minden este mert több guppy-it is tartok, plusz hetente cserélem a vizüket!.

#hal #guppi #akvarisztakerdesek
tegnap 13:46
 1/1 Tevenyereggyarto ***** válasza:
85%

Gondolom akkor nőstény guppi és találkozott már hímmel. Ha igen akkor jó eséllyel terhes, de azért próbáljunk meg kizárni más lehetőséget.


Hogyan viselkedik/ egyéb tünet? Pikkelyei felállnak, borzosak (ezt legjobban felülről lehet látni)? Színe rendben? Eszik és ürít rendesen?


S akkor légy szíves válaszolj ezekre is: mekkora akvárium; milyen szűrés; hány hal van (pontosan, fajonként); növényzet; talaj; dekoráció; vízcserék pontosan mikor-hogyan-mennyi; mivel etetsz s mennyit; stb-stb. Plusz ha még valami eszedbe jut azt is írd le.

tegnap 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!