Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Össze állítanátok egy 400...

Össze állítanátok egy 400 literes akváriumot otthon, ahol két picit gyermek is van?

Figyelt kérdés

Megfelelő vasalatok mellett, rendesen szakszerűen össze rakva, ti össze raknátok egy ekkora akváriumot két pici gyerek melletti? (2 és 6 éves)


Hatalmas súly, kicsit elriadtam tőle... Két ember tudja emelni az akváriumot még víz nélkül is. Kb 450 kg.



tegnap 22:47
A kérdező szavazást indított:
Igen, össze állítanám - VAN GYEREKEM
Igen, össze állítanám - NINCS GYEREKEM
Nem állítanám össze - VAN GYEREKEM
Nem állítanám össze - NINCS GYEREKEM
11 szavazat
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
60%
Nem.
tegnap 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
57%
450 kg-os akvárium? HOgy?
tegnap 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Mit hogy? Cirka 400 liter űrtartalma van az akváriumnak. Ennyi víz menne bele. Ehhez hozzá jön az akvárium üveg súlya.
tegnap 23:05
 4/11 anonim válasza:
79%

HA, profi lennék az építésben, nem gondolkodnék rajta, hogy igen.

HA, pénzes lennék, vennék készen, profiktól/profikkal rakatnám össze helyben.

HA, a Gyakorin kéne kérdeznem, az azt jelentené, hogy sem profi építő, sem pénzes nem vagyok, így nem.

tegnap 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
72%
Ha van rá időd és pénzed, akkor én nem látok problémát. Azért egy akvárium nem egy ingatag valami, ekkora gyerekeknek már meg lehet tanítani, hogy ne nézzék mászókának és úgy általában ne piszkálják. Kisebb gyereknél is inkább a gépészet miatt aggódnék, nálunk egy ideig el volt kerítve tőlük az a rész. 300 literes akváriumom van, de most ideiglenesen üres, mert két kicsi mellett nem volt rá annyi időm, amennyi kellett volna ahhoz, hogy igényesen nézzen ki. Egy ismerősöm szintén időhiány miatt számolta fel az akváriumát kisgyerek mellett.
tegnap 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Nem, valóban így van.

Csak van egy új hobbym.. aztán mikor megemeltem az akváriumot, gondoltam, hogy el kell engednem a dolgot. Így kíváncsi lennék a ti véleményetekre.


Egyébként valószínűleg nem lesz össze állítva.

tegnap 23:11
 7/11 anonim ***** válasza:

375 Literes

Méretek(hosszxmélységxmagasság)cm : 150x50x50

Üvegvastagság : 10mm

Súly : 69kg

Merevítők: 2 hosszanti, 2 kereszt

tegnap 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
60%
Egyébként két kisgyerek mellett semmiképpen.
tegnap 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
9%
Csak az a fontos, hogy a gyerekeket ne az akváriumban tartsd. Próbáltam már, alig tudtam kimagyarázni a rendőröknek. Szerencsére elhitték, hogy a macska tette, és agyonlőtték. Szegény Cirmi!
ma 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Két ember tudja emelni az akváriumot még víz nélkül is. Kb 450 kg.


Azt hittem víz nélkül 450 kg. Ki tudja mit zsúfolnak manapság bele.

ma 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!