Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Van itt olyan akvarisztikus,...

Van itt olyan akvarisztikus, akinek van medúzája otthon?

Figyelt kérdés

Körbekérdeztem már jó sok tengeri élőlényekkel foglalkozó csoportban, kérdeztem akvarisztikus barátaimat is, de gondoltam itt is felteszem a kérdést, bár nekem még igazából csak négy tengeri halfajtám volt: bohóchal, kék doktorhal, sárga bőröndhal, és tűzhalam.

Nem szaporítom tovább a szót, annyit szeretnék tudni hogy van e itt valakinek medúzája, és ha igen akkor honnan szerezte be, mert én csak ezt az oldalt találtam erre:


[link]



júl. 31. 14:35
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Borzasztóan nehéz tartani, én eddig csak állatkertben láttam így, speciális akváriumban. Pl. szögletes tartályba nem is rakhatod, csak henger alakúba, amiben neki megfelelően áramlik a víz, stb.
júl. 31. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!