Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Teknős akváriumába pondró volt??

Teknős akváriumába pondró volt??

Figyelt kérdés
Sziasztok ma vettem észre hogy a belső szűrő gumi tappancsánál apró fekete pondrók voltak kb 3-4 darab ugye azon a részen ahol nem lepi el a víz. Mi lehet ennek az oka lehet valami baja a tekinek tőle? Azzonal teljes viz cseret csinaltam szurő kovek kilépő atmosva teknős pancéljat is letakaritottam. Rendszeresen tisztitva van 30-40 % os vizcsere ha mar nagyon zavaros a viz teljes vizcsere. A szűrő megy neki de nem nap hosszat estere altalaban kihuzom és folyamat tisztitva van. Ha megevett egyet lehet baja és mi lehet az oka az etel maradek amit nem eszik meg? Vagy a szűrő altal kiszurt kaja maradék??? Esetleg egy légy oda piszkolt??

ma 13:02
 1/1 anonim ***** válasza:
Nem jó társaság.
ma 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!