Kezdőoldal » Állatok » Állatvédelem » Mit tudok tenni, ha egy óvoda...

Mit tudok tenni, ha egy óvoda rosszul tartja a teknőst?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Néhány napja beugrottam a közelben lévő óvodába, ahol egy teknőst is tartanak, nagyon kicsi üveg terráriumban, benne egy nagy kővel. A teknős alig tud megfordulni benne, nagyon pici neki. Ebben az esetben kinek lehetne szólni, milyen állatmentőnek? Én sajnos nem értek a teknősökhöz, de szemmel láthatóan nagyon kicsi es sivár az élettere és ha beelgondolok, hogy még ebben 20 évet le kellene élnie…

Helyileg Budapest, III.kerület



aug. 31. 15:19
1 2 3 4
 31/33 anonim ***** válasza:
24%

Mit szólsz az állatvédőknek? Kik ők?

Valami szuperharcosok, a TEK vagy mi? Megsúgom; ugyanolyan senki magánszemélyek mint mi. Nem hivatalos szerv. Be sem mehetnek az óvodába, elküldik őket a q anyjukba simán. Ha rendőrt jívnak rájuk, őket távolítják el. Ők senkik.

szept. 7. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/33 anonim ***** válasza:
Csak tudod fura, hogy segítséget adni nem akarsz, a feljelentést kikéred magadnak, az ajánlott helyeken meg nyoma sincsen, hogy megpróbáltál Vona segítséget kérni. Akkor tulajdonképpen mit akarsz? Miért írtad ki a kérdést? Ne gyere azzal, hogy nem érsz rá, mert egy segítségkérés megírása fél órába sem telik. Több időt eltöltöttél itt mások számonkérésével, mint amennyi időbe telne kiírni egy kérést az említett helyek valamelyikére.
szept. 7. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/33 A kérdező kommentje:

Meg azelott irtam ki segitsegkerest, hogy ide kommenteltem volna. Tovabbra sem ertem, ki vagy te, hogy barmiben is szamonkerj. Ha unatkozol, akkor mehetsz te is allatot menteni. Ja, hogy csak a szad nagy, de tenni nem teszel semmit ? Ertem. Fogalmad sincs, hogy en mennyire tevekenyeb veszek reszt allatmentesben es mennyit aldozok ra, ugyhogy semmi jogod (bar az egyebkent sincs), palcat torni a fejem felett. Lehet szepen tovabb gorgetni, ha nem tetszik valami.

Senkit nem kertem szamon, te vagy az, aki szamonker mindenert🤣

szept. 7. 20:57
1 2 3 4

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!