Kezdőoldal » Állatok » Állatvédelem » Mit tudok tenni, ha egy óvoda...

Mit tudok tenni, ha egy óvoda rosszul tartja a teknőst?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Néhány napja beugrottam a közelben lévő óvodába, ahol egy teknőst is tartanak, nagyon kicsi üveg terráriumban, benne egy nagy kővel. A teknős alig tud megfordulni benne, nagyon pici neki. Ebben az esetben kinek lehetne szólni, milyen állatmentőnek? Én sajnos nem értek a teknősökhöz, de szemmel láthatóan nagyon kicsi es sivár az élettere és ha beelgondolok, hogy még ebben 20 évet le kellene élnie…

Helyileg Budapest, III.kerület



aug. 31. 15:19
1 2 3 4
 21/33 anonim válasza:
100%
Ha nem lennél olyan messze, én szívesen odaadnám a nagy terráriumunkat, amiben a mi tekinket tartottuk. Remélem sikerül jobbra fordítani a sorsát. Én voltam a 8-as szintén ovis teknős tartó válaszoló.
szept. 1. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 anonim ***** válasza:
89%
20-as: Esetleg a Franklin Park Teknősotthon Alapítvány
szept. 1. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 anonim ***** válasza:
35%
Itt az esély, hogy támogasd az iskolát egy megfelelően nagy méretű terráriummal.
szept. 6. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 A kérdező kommentje:
Ovoda, nincs gyerekem es en sem jartam oda. Miert is kene tamogatnom? Ne oszd be helyettem a penzemet, amikor azt sem tudod, milyen anyagi helyzetben vagyok. Plusz hidd el, rengeteget adok allatvedo testuleteknek. Te is csinalsz valamit?
szept. 7. 09:14
 25/33 anonim ***** válasza:
A feljelentgetés azért menne, mi? Nem is értem mi értelme van így a kérdésnek, ha semmit nem vagy hajlandó tenni.
szept. 7. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 A kérdező kommentje:

Senki nem akart senkit feljelenteni, egy kommentben sem irtam ilyet.

Allatvedoknek szeretnek szolni, nem a jegyzonek baszus. Nyugodj mar le.

szept. 7. 10:40
 27/33 anonim ***** válasza:
86%
Akkor írd ki a Bio Akva Terrárium Modern Víziteknős gondozás csoportba a problémát. Meg kell találnod azokat, akik szeretik a teknősöket és értenek is a víziteknősökhöz.
szept. 7. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 anonim ***** válasza:
81%
27 : Fb csoport
szept. 7. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 anonim ***** válasza:
0%
#26 Egyik ajánlott helyen sem látom, hogy kértél volna segítséget.
szept. 7. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 A kérdező kommentje:
Ne haragudj, egyelore mas problemam is van. Milyen jogon is kersz szamon? Ki fogok tenni kerdest, legy nyugodt. Nem szeretnem, ha emiatt nem aludnal ejszaka :)
szept. 7. 19:19
1 2 3 4

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!