Kezdőoldal » Állatok » Állatvédelem » Mit tudok tenni, ha egy óvoda...

Mit tudok tenni, ha egy óvoda rosszul tartja a teknőst?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Néhány napja beugrottam a közelben lévő óvodába, ahol egy teknőst is tartanak, nagyon kicsi üveg terráriumban, benne egy nagy kővel. A teknős alig tud megfordulni benne, nagyon pici neki. Ebben az esetben kinek lehetne szólni, milyen állatmentőnek? Én sajnos nem értek a teknősökhöz, de szemmel láthatóan nagyon kicsi es sivár az élettere és ha beelgondolok, hogy még ebben 20 évet le kellene élnie…

Helyileg Budapest, III.kerület



aug. 31. 15:19
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
91%

Közjegyzőnek szólhatsz, de nem fognak vele mit csinálni.


Beszélj az igazgatóval és ajánld fel hogy segítesz rendesebb életkörülményeket teremteni neki.

aug. 31. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
94%
Sajnos ezzel nem fognak tényleg foglalkozni, esetleg összeállhatnának a szülők és lehetne a tekinek adományozni egy nagy terráriumot
aug. 31. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
95%
Senki nem fog tenni semmit. Szólhatsz az igazgatónak, nevelőknek, felajánlhatod, hogy saját pénzből intézed a nagyobb helyet neki. Ennyit tudsz tenni.
aug. 31. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
71%
Mondtad az óvodavezetőnek? Nem. Miről beszélünk? A feljelentés az összes eszköztárad?
aug. 31. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
93%
Mekkora az a teknős? Csak mert van 10 cm-es és fél méter átmérőjű is. Ha nem túl nagy, lehet, hogy tudok adni egy terráriumnak is használható akváriumot. Most akartuk lomtalanítani. Persze csak akkor, ha az óvoda elfogadja. Én is a III. kerületben élek.
aug. 31. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim válasza:
92%
Vegyél egy normális akváriumot vagy nézz utana hogy a jelenlegit mivel tudnad turbozni. Amugy hasznaltan mar jo akvariumok vannak fent.
aug. 31. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
95%

Első körben ott helyben kellene jelezni az intézmény vezetőjének.


"Közjegyzőnek szólhatsz, de nem fognak vele mit csinálni."

Közjegyzőnek semmi köze ilyesmihez!! Akire te gondolsz, az a (települési) jegyző. Nem ugyanaz!

aug. 31. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim válasza:
95%
A mi tekink 15 évet élt az oviban. Neki is sivár volt az élete lehet ebbe is halt bele. Viszont aki dolgozott oviban az tudja hogy nagyon kevés idő jut arra a szerencsétlen állatra a gyerekek mellett. A vezetők pedig nem dobálják utánad a pénzt gyógyszerre, állatorvosra, felszerelésre sajnos.
aug. 31. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 A kérdező kommentje:

Kb 20-25 cm lehet.

Elkepesztonek tartom, hogy senki nem tesz semmit akar a szulok kozul. Igen, szoltam a vezetonek, de szarik ra. Mit kell kovetkezteteseket levonni arra vonatkozolag, hogy eddig mit tettem? Meg mi alapjan? Krva hasznos volt a kommented-.-

aug. 31. 17:38
 10/33 anonim ***** válasza:
96%

Nêbih állatvédelmi osztály


Na de tuti leszarja minden szervezet. A szent gyermekek szórakoztatása fontosabb.

Ilyenkor szoktak még facebookos csoportokban akváriumot, felszerelést tarhálni.

aug. 31. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!