Akkor mi szerintetek?

Figyelt kérdés
Bármit kérdezek, hogy mi menne Budapesten (pl, szolárium, de az szerintetek nem, mert sok van). az a válasz. hogy nem menne... Akkor mi menne? És hol máshol, ha nem Budapesten?
2012. aug. 7. 16:46
 1/5 anonim ***** válasza:
Fogyasztói csoport. Agyhalottak mindig lesznek.
2012. aug. 7. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ez igaz... De ez alatt van valami konkrét elképzelésed?
2012. aug. 7. 16:53
 3/5 anonim ***** válasza:
Attól függ helyileg hol... meg kell nézni, mondjuk ha a közelben nincs ABC, akkor több esély van rá, hogy az menne, de meg kell nézni hogy az adott területen körülbelül milyen vásárlási szokások vannak. Én ezzel foglalkozom, szerintem kérd ki egy szakember véleményét, aki részletes statisztikát készít neked, még így sem biztos a siker, de nem szoktunk tévedni.
2012. aug. 7. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nincs róla elképzelésem. Nem lenne gyomrom hozzá, hogy hiszékeny emberek kisemmizzek.

Komolyabb összeggel én semmiképpen se itthon kezdenék vállalkozásba.

2012. aug. 7. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Manapság Magyarországon elég nehéz bármit találni ami menne, mert hiába van jó ötleted, az embereknek nincs pénzük, a belső fogyasztás nagyon alacsony, így nehéz bármit is csinálni.
2012. aug. 7. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!