Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Van egy ötletem amit nagyon...

Van egy ötletem amit nagyon hiányolok az internetről, megvalósítását gondolkozom vajon hogy lehetne az ötletből pénzt is csinálni? Van egy weboldal, ahol bizonyos termékek közül keresed a neked legmegfelelőbbet(több ezer termék közül).

Figyelt kérdés
Rengeteg szempont közül tudnád leszűrni neked valóban melyik az a márka, típus ami szóba jöhet. Ezeket a termékeket nyilván nem én árulnám, itt csak keresési szempontok vannak.Ötleteket várok (értelmes hozzászólóktól) hogy lehetne megvalósítani úgy hogy meg is érje.

2022. febr. 15. 10:56
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
100%
Adott 1000 különböző termék, a vásárló beírja a keresődbe, hogy asztal és kihoz neki 0-1-2 ajánlatot, amennyiben csak 1db van, akkor az kell a fogyasztónak...
2022. febr. 15. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:

ilyenek vannak már. Webshopoknál van részletes kereső, autóknál szintén, házaknál szintén, parfümöknél szintén.


Semmi újat nem látok az ötletedben, ami ne volna már kész?


Az, hogy 1 weboldalon van minden... ez nem újdonság.

2022. febr. 15. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
Pár hónapja egy srác megálmodta a Facebookot, majd megsértődött rajta, hogy már van.
2022. febr. 15. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim válasza:
Értem mit akarsz, de én erre használom a Pinterestet. Nem tudom mit keresek, hogyan rendezhetem me az irodámat, csak annyit tudok, hogy legyen családias környezete. Labrendező oldalakon is találnék inspirációt, de ez elindít egy kreatív folyamatot. Majd az árukat megveszem a jyskben.
2022. febr. 15. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!