Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Van egy ötletem amit nagyon...

Van egy ötletem amit nagyon hiányolok az internetről, megvalósítását gondolkozom vajon hogy lehetne az ötletből pénzt is csinálni? Van egy weboldal, ahol bizonyos termékek közül keresed a neked legmegfelelőbbet(több ezer termék közül).

Figyelt kérdés
Rengeteg szempont közül tudnád leszűrni neked valóban melyik az a márka, típus ami szóba jöhet. Ezeket a termékeket nyilván nem én árulnám, itt csak keresési szempontok vannak.Ötleteket várok (értelmes hozzászólóktól) hogy lehetne megvalósítani úgy hogy meg is érje.

2022. febr. 15. 10:56
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
95%
2022. febr. 15. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
93%
2022. febr. 15. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 A kérdező kommentje:
Írok egy konkrét példát mire gondolok. Pl autót akarsz venni. Vannak szempontok amik neked fontosak de nem ismered az összes autót. Rámész erre az oldalra. Minden szempontot kiválasztasz ami csak létezik és megkapod végeredményben hogy x, y autó felel meg a te elvárásaidnak. Nem konkrét árusított autót találsz(pl.használtautó.hu), csak magát a lehetőséget hogy neked melyik márka, típus felel meg. Az ötletem nem autókereső lenne, ez csak egy hasonlati példa.
2022. febr. 15. 11:13
 4/24 anonim ***** válasza:
100%
Na, így már érthetőbb. De erre is van már weboldal -> [link]
2022. febr. 15. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:

Most maradjunk az autó példánál. Google.com-on hogy szűrsz le mondjuk számodra 10 fontos szempont szerint hogy neked melyik autó a megfelelő?

Pl.fix ülések számát be tudod állítani, árat, üzemanyagot, csomagtartó méretet stb. És mire kiválasztasz a számodra fontos szempontok szerint ez az adatbázis kiadja a felvitt autó adatok alapján hogy neked melyik a megfelelő. Remélem így érthetőbb mire gondolok.

2022. febr. 15. 11:34
 6/24 A kérdező kommentje:
Árgép az árakat hasonlítja konkrét keresésnél. Árukeresőn pedig a szűrőn van pár nagyon alap kiválasztási szempont, még így is több száz lehetőség marad. Ezek amúgy sem egy konkrét árucsoporttal rendelkező adatbázisok. Én csak bizonyos árucsoporttal foglalkoznék.
2022. febr. 15. 11:42
 7/24 anonim ***** válasza:
100%
Az összes magára valamit adó autókereskedő oldalán betudod állítani, hogy mit szeretnél és az alapján hozza a találatokat. Ez nem újdonság 2000-ben is így volt már, mikor autót vettem, véleményem szerint ezzel az ötleteddel pár évvel már lemaradtál...
2022. febr. 15. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
94%
Erre nyugodtan használható a hasznaltauto.hu is. Mindent be tudsz állítani és kiadja azokat a hirdetéseket amikben olyan autó van amit keresel.
2022. febr. 15. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:
Az autó még mindig csak példa, amilyen termékcsoportról szó van arra nincs ilyen kereső.
2022. febr. 15. 11:53
 10/24 anonim ***** válasza:
91%
Nyilván nem fogod elárulni a termékcsoportot, mert akkor biztos ellopnánk az ötleted. De sokkal több értelmes választ kapnál, ha elmondanád és akkor lehetnének pro és kontra érvek. Amúgy miből gondolod, hogy lenne igény rá?
2022. febr. 15. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!