Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Kis-, középvállalkozóként...

Kis-, középvállalkozóként maximum mennyit fizetnél havonta egy weboldalért?

Figyelt kérdés

Arra gondoltam, hogy havi X forint ellenében létrehoznék és fenntartanék weboldalakat kis-, középvállalkozások számára, akiknek nincs keretük felvenni erre külön szakembert.


- A weboldalt a vevő igényeinek megfelelően hoznánk létre.

- A későbbiekben a vevő kérésre módosíthatna annak tartalmán.

- Az oldalt mi host-olnánk.

- Keresőoptimalizálás

- A szolgáltatás lemondása esetén a weboldal törlődne.


Mennyit érne meg szerintetek egy ilyen szolgáltatás?



2022. jan. 13. 17:26
A kérdező szavazást indított:
20 000ft - 50 000ft
50 000ft - 100 00ft
100 00ft - 150 000ft
150 000ft - 200 000ft
200 000ft+
4 szavazat
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Még annyi, hogy nem Wordpress-es oldalakról van szó hanem teljesen nulláról hoznánk létre.
2022. jan. 13. 17:31
 2/11 anonim ***** válasza:
66%
Semennyit, megcsinálom magamnak wordpressel
2022. jan. 13. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem mellesleg eléggé aggályos, hogy a szolgáltatás lemondásakor törlődik az oldal
2022. jan. 13. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

"A szolgáltatás lemondása esetén a weboldal törlődne"


Ezen bukod el. Senki nem fogja magát hozzád kötni annak tudatában, hogy ha bármiért elégedetlen, cseszheti a weboldalát is.

2022. jan. 13. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Ezért nem fizetnék.


Webdesignért fizetnék. Hostolásért fizetnék (ennek a töredékét). Nem értem miért adnék ki tízezreket havonta pontosan, mert egy meglévő designon nincs mit "fenntartani".

2022. jan. 13. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Kár... Mellesleg innen szedtem az ötletet: [link]
2022. jan. 13. 17:45
 7/11 anonim ***** válasza:

#6


Ja, ez egy amerikai cég (alapvetoen 3-5x koktsegben), es kevesebbert csinaljak havonta, mint a legolcsóbb kategoriad csúcsa.

Add 10k ert havonta, es talan valaki meggondolja.

2022. jan. 13. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 Valentino BROssi ***** válasza:

Amúgy szerintem 20 éve kínál minden magyar domainszolgáltató ilyen lehetőséget - én legalábbis mióta eszemet tudom mindig az arcomba kapom domain regisztrációkor, hogy vegyek hozzá pHp fejlesztést vagy ilyen meg olyan csomagot.

Nekem a "mi hostolnánk" részen is elbukik - ki az a "mi"? 10.000 ft/hó alatt is vannak már egész jó ajánlatok kisvállalkozásoknak, de pl. maguk a netszolgáltatók üzleti csomagjaiban is benne foglaltatik gyakran az e-mail címek mellé egy alap weboldal szolgáltatás. A te áraidon már közvetlen BIX nodera kötött saját szervert lehet bérelni amihez ajándékba adják a támogatást.

2022. jan. 13. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

"- A szolgáltatás lemondása esetén a weboldal törlődne."


Felejtsd el.

2022. jan. 13. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Affiliate rendszerben lehet fizetnek csak "havidijat". Mindenrajtad keresztul teljesult megrendeles x%-a. Ha olyan nagy guru vagy oldalepitesben, seoban azzal is kitermeled a beveteled. Win-win.

Cserebe vallalod a kockazatot is.

2022. jan. 13. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!