Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Vajon miért nem hívnak be még...

Vajon miért nem hívnak be még pályakezdő informatikus állásokra interjúra sem, amikor van IT diplomám?

Figyelt kérdés

2019. máj. 31. 09:07
1 2 3 4 5 6
 1/53 anonim ***** válasza:
87%
Rossz önéletrajz, magas berigeny vagy nem ertesz semmihwz
2019. máj. 31. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/53 anonim ***** válasza:
18%
Diploma semmit nem jelent, azért.
2019. máj. 31. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/53 A kérdező kommentje:
Bérigényt nem írok a jelentkezésekbe.
2019. máj. 31. 09:29
 4/53 anonim ***** válasza:
61%
Merrefelé keresel munkát?
2019. máj. 31. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/53 A kérdező kommentje:

A diploma lehet, hogy magában nem jelent semmit. Lehet, hogy most nem tudok sokat. De egy pályakezdő esetében azt kellene vizsgálni, hogy mennyire tud hamar berázódni, a munkába, milyen a gondolkodásmódja stb.


Nem azt mondom, hogy az zavar, hogy nem vesznek fel, mert a 100 jelentkzőből rajtam kívül, még másik 98 szintén nem fog bekerülni. De annak örürlnék, ha esetleg azt mondanák, hogy annyi fantáziát látnak bennem, hogy egy interjú megéri legalább.

2019. máj. 31. 09:34
 6/53 A kérdező kommentje:
Vidékiként nézek Budapesti állásokat. Elvileg ott van a legjobb esély. Bár a verseny is ott a legnagyobb, mert a fél ország oda akar, kénytelen menni, ha programozó akar lenni.
2019. máj. 31. 09:35
 7/53 anonim ***** válasza:
Nem tudom en diploma nélkül par online kurzussal 1 hét alatt találtam
2019. máj. 31. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/53 anonim ***** válasza:
13%

Nem.

A cégek nem egy extra koloncot akarnak a nyakukra. Ők olyat keresnek, akik 0ponttól kezdve termelni tudnak.


Gondolom hulladék az önéletrajzod, és letűnik róla, hogy léhűtő vagy azért nem hívnak be.

2019. máj. 31. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/53 A kérdező kommentje:

Igen, az főnyeremény, ha első pillanattól kezdve én vagyok a legszuperebb munkaerő számukra, és nekik semmit sem kell a sikeres együttműdködésért tenni.


Viszont lehet, hogy két hónapig deficitet termelek, de utána már tudnék hasznot is hozni nekik. De tudom, hogy sajnos ez kevés cégnek éri meg.


Azt vágom, hogy felvenni tényleg nagy költség, úgy, hogy tényleg nem jó a hátterem. De egy interjún lehet meg tudnám őket arról győzni, hogy oké, most nem tudok túll sokat, de érdemes belém energiát fektetni.

2019. máj. 31. 11:50
 10/53 anonim ***** válasza:
Hát ha még arról se tudod meggyőzni őket, hogy egy azaz egy órát rád sz ánjanak interjúra, akkor hiú ábránd azt feltételezni, hogy arról meg tudnád őket győzni, hogy felvegyenek.
2019. máj. 31. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!