Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Hogy van az egy munkahelyen...

Hogy van az egy munkahelyen hogy a meglevő embereket se tudják fizetni de új embereket vesznek fel?

Figyelt kérdés

Hogy van az egy munkahelyen hogy a meglevő emberek hónapoik óta nem kapnak teljes fizetést mert állítólag nincs pénze a munkáltatónak, és ebben a szituációban új embereket vesznek fel?

Azokat miből fizetik, ha a cég saját állítása és a gyakorlati helyzet szerint is még a meglevő embereit se tudja kifizetni?


Ezen a héten 3 új ember lett felvéve-mire és miből fogják ezeket kifizetni? Ehhez persze semmi közöm alapvetően, de ahhoz van közöm hogy a jogosan járó béremet /bérünket nem kapom /kapjuk meg mert állítólag nincs rá pénz.


2018. aug. 28. 12:34
1 2 3 4 5 6
 41/58 anonim ***** válasza:

De hát Pesten rengeteg a munka, simán találsz jobbat!


Szerinted akkor mi a megoldás!?

2018. aug. 30. 05:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/58 A kérdező kommentje:

Ember.Elemi logika.

Ha én tudnám a megoldást akkor ott lennék abban a "megoldásban" és nem itt. Nem evidens?


Mi a megoldás? Fogalmam sincs. A leghalványabb lila gőzöm sincs.

Én azt tudom hogy ha én itt fellépek a vezetőség ellen 5 perc alatt utvára tesznek.

13 év után is.

És az elképzelhetetlen lenne. AZ nem lehetséges. Akkor mi lesz. Közmunka? Más nem. Annál bármi jobb. még ez is.

2018. aug. 30. 06:48
 43/58 A kérdező kommentje:

"De hát Pesten rengeteg a munka, simán találsz jobbat!"


Hagyjuk ezt. lassan kettő éve állást keresek millió helyet találtam volna na de MIT???


80 műszak fizikai meló szarért húgyért még ennyiért se??

Meg 24/48ba bizt őrnek menni?


Kösz NEM!!! Akkor inkább marad ez!

2018. aug. 30. 06:49
 44/58 anonim ***** válasza:

Önképzésen, esti iskolán nem gondolkodtál még? Talán akkor több lehetőséged lenne, mint a szalagmunka. De te tudod, mindenki a maga sorsának kovácsa. Kaptál ötletet, eleget, de neked semmi nem jó.

Vagyis de 1 valami. Neked vmi mentális problémád lehet, hogy kötözködhess.

2018. aug. 30. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/58 anonim ***** válasza:
Mennyit keresel hogy félted a jelenlegi helyet (amit ténylegesen kézhez kapsz a megcsorbított fizetés)?
2018. aug. 30. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/58 A kérdező kommentje:

de hat leirtam mar!!! 1000x

de akkor ujra. 240 a bttom szerzodes szerint. ez 160 netto lenne. ezt kb 1,5 eve nem kapom meg,egy darabig kaptam 130at majd lett 120 115 110. fluktual,mikor mennyit meltoztatik a csalotolvaj fonok ur ELLOPNI a berunkbol(nem csak az enyembol) mert neki allitolag anyagi gondjai vannak..

fellepni ellene a 20 itt dolgozobol SENKI nem mer. senki. ugyanazert nem amiert en se mert ha kirugjak oket ugyan hova mennek.

ha nem hiszi el senki,akkor is igy van. de ezt is leirtam mar 10000xxx.

tudom troll stb tudom... lapozzunk.

2018. aug. 30. 08:33
 47/58 A kérdező kommentje:
na erre elakadt a szava mindenkinek?
2018. aug. 30. 17:24
 48/58 anonim ***** válasza:

Nem, csak nincs értelme annak, hogy bárki bármit is írjon. Számodra nincs megoldás. Az egyik ezért, a másik azért nem jó, arról szó sem lehet, hogy te bármit is tegyél a saját sorsodért, mindenről más tehet.

Na, akkor mégis mit írjunk? Hiába közelít feléd bárki jóindulattal, rögtön belekötsz, hogy az nem úgy van. Ez pedig igazából csak neked jó, úgyhogy mindenki más igyekszik kimaradni belőle.

2018. aug. 30. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/58 A kérdező kommentje:

Én csak azt a választ várom aki szuperokosat ír arra a kérdésre hogy ha én a mostani helyzetem ellen teszek (és mint a macskát szarni kivágnak 5 perc alatt) akkor MI LESZ?

Akkor mi fog történni? Hát akkor eljött a halál a világvége!! Hát hol találok én BÁRMIT is ami a közmunkánál jobb? Hol? Sehol.


Ezért vagyok itt. Mert a világon nem létezik lehetőség ezen kívül ami itt van (létezik, de az még ennél is rosszabb, ld 3 műszakos gyáeri meló még enniért se/közmunka)....


Ez lenne csak a kérdés és semmi más.

2018. aug. 30. 17:32
 50/58 A kérdező kommentje:

Mellesleg arra hogy a főnököm minden hónapban MEGLOP arra nincs mit írni téynleg. Megtörténik ? Meg.

Meg is fog történni? Meg.

Mit tehetek ellene? Semmit.

Tehetnék csak akkor azonnali állásveszés = nem tehetek semmit.

2018. aug. 30. 17:34
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!