Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Hogy van az egy munkahelyen...

Hogy van az egy munkahelyen hogy a meglevő embereket se tudják fizetni de új embereket vesznek fel?

Figyelt kérdés

Hogy van az egy munkahelyen hogy a meglevő emberek hónapoik óta nem kapnak teljes fizetést mert állítólag nincs pénze a munkáltatónak, és ebben a szituációban új embereket vesznek fel?

Azokat miből fizetik, ha a cég saját állítása és a gyakorlati helyzet szerint is még a meglevő embereit se tudja kifizetni?


Ezen a héten 3 új ember lett felvéve-mire és miből fogják ezeket kifizetni? Ehhez persze semmi közöm alapvetően, de ahhoz van közöm hogy a jogosan járó béremet /bérünket nem kapom /kapjuk meg mert állítólag nincs rá pénz.


2018. aug. 28. 12:34
1 2 3 4 5 6
 11/58 A kérdező kommentje:

"de az újakat is lehet hitegetni hónapokig, mert ők is ekkora verebek"


Sztem ott a pont! Ott!

2018. aug. 28. 13:59
 12/58 anonim ***** válasza:
Helyes. Most már tudod, így mehetsz vissza ingyen(bocsánat, részbérért) dolgozni.
2018. aug. 28. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/58 anonim ***** válasza:
76%
Úgy, hogy ebben az országban nem csak te vagy az egyetlen szerencsétlen hülye, Balázska.
2018. aug. 28. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/58 A kérdező kommentje:

Az tuti. Itt is vannak rajtam kívül 20an, nem ilyen diplomákkal ami nekem van hanem különbekkel-és ugyanitt vannak és uyganúgy nyelik a szart és ugyanúgy el nem mennének sehova a világért se.

Nem érdekes?


Hogy diplomás emberekkel simán meglehet olyanokat csinálni amit egy 8 elemis tróger alkeszszel se lehetne...


egy 8 elemis alkesz melósnak ha csak úgy levonnának a béréből 30-40.000-eket hát az kiverné a főnök fogait.

Itt meg mi történik? Semmi.

Sápítozás hápogás ezt nem teheti hogy meri iylen nincs nem teheti.... közben meg megteheti és meg is teszi!

2018. aug. 28. 15:05
 15/58 anonim ***** válasza:
Kérdező. Te most végeredményben a saját b#lf#5zkodásodon vergődsz itt nekünk úgy, mintha harmadik személyről beszélnél. Mit kezdjünk ezzel?
2018. aug. 28. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/58 A kérdező kommentje:

Hát nem tudom. Azt hiszem mindig, van itt olyan szuperokos (mert itt csak szuperoksok vannak atomtudósok...) aki birtokában van a bölcsek kövének és megmondja a tutit.

Mert azzal hogy "há' méééé' tűritek el" na az ilyenekkel nem vagyok/vagyunk előrébb.


De azzal se aki azt szajkózza hogy "hát ilyen nem történhet meg.... mert olyan nincs hogy egy cég szarva mindenre nem fizeti ki a szerződéses alapbért se" aztán nem történhet meg? Dehogynem!!

2018. aug. 28. 15:35
 17/58 anonim ***** válasza:
63%

Én megmondom a tutit.

Kell hozzá egy erős magas fa meg egy kötél ami simán bírja a súlyod...:)


Fogyatékos vagy vagy pénzt kapsz ezért hogy itt vergődsz évek óta?

2018. aug. 28. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/58 anonim ***** válasza:
Tehát egy kitalált történetnek a kitalált szereplője vagy, nekünk pedig ki kéne találni, hogy mit szeretnél hallani...
2018. aug. 28. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/58 anonim ***** válasza:

Kell legyen bérpapírod, azon van a kézhezkapott fizud összege is. Ha utalva kapod, akkor van kivonatot, hogy mennyit kaptál. Ha kpban kapod elvileg kell kapnod kiadási pénztárbizonylatot.

Aztán keresel egy munkaügyis ügyvédet, megkérded mik a teendők és az esélyek, aztán, ha erősek a bizonyítékaid lehet perre vinni a dolgot, hogy fizessék ki az elmaradt bért.

Ha többen vagytok fogjátok össze.

2018. aug. 29. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/58 anonim ***** válasza:

Természetesen az első alkalom után intézkedtél és nem elmormoltál 2 baz'dmeget az orrod alatt. Ugye?


Ha nem, akkor miért koptatod a billentyűzetet? A főnöködnél próbáld játszani az agyad, ne itt.

2018. aug. 29. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!