Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Miért nem kell egyeseknek...

Miért nem kell egyeseknek dolgozniuk?

Figyelt kérdés
biztos nektek is vannak olyan ismerősötök akik tanulnak és ez elég indok arra,hogy ne dolgozzanak,én már végeztem sulival,de akkor is dolgoztam mikor tanultam,és ba ssza a csőrömet,hogy vannak főleg lány ismerőseim akik egész nap csavarognak strandolnak ilyesmi pedig már 20-21 évesek és évek óta megy ez,ha jön a nyár úgy várják,mint a tinik folyton kiírják iwiwre hogy juujj jön a nyár nem is gondolkodnak azon,hogy dolgozzanak én ha nem mentem volna el nyáron dolgozni suli mellett akkor anyuék lehet ki is dobtak volna és ez idegesít,hogy másoknak meg semmit nem kell csinálni.
2010. jún. 20. 19:49
1 2 3 4 5 6
 41/52 anonim ***** válasza:

Igazad van. De ne izgasd magad ezen. van aki kevesebb feladatot kap az élettől, mert kevesebb az ereje is. Hogy te ilyen fiatalon mind tudod ezeket, ez erő és tapasztalat. Ezzzel te több lettél. Mindenki pont annyi terhet kap, amennyit elbír. Nme nyaralni vagyunk itt a Földön. Akiről úgy látod, hoyg neki könnyű, annak sem könnyű. Csak az ő problémái nme megélhetési problémák. Lehet, hoyg neki csak valami kicsi dolgot kell megoldania, ami neked semmi, de neki nincs meg rá a képessége, és neki az egy hatalmas feladat. pl. jó viszonyt kialakítani a nagyszüleivel. Csak példa. Ez neked semmi, nulla, nem erőfeszítés. Lehet, hoyg valakinek egy életen át való program. Vag ymegtanulni odaadni, amije van. Te gondolkodás nélkül, 0 erőből megtennéd, neki évekbe telik.Nem tudhatod, ki milyen keresztet cipel, de nem is kell ezzel foglalkoznod. Ezen a területen t e jó vagy, a saját utadon kell menned. Lehet, hogy akire te most irígykedsz, az 30 évesen fog még azzal a gonddal szembesülni, amit te már most megoldassz. Mert ő még nem elég erős ahhoz. Akkora próbát küld mindig a Jóisten, amivel meg is tudunk birkózni. És ez így jó.

Ne idegeskedj ilyeneken. Az élet változatos, de szép! Lesz még fordítva is, tudod, az élet kereke: egyszer fenn, egyszer lenn.

2010. jún. 26. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/52 A kérdező kommentje:
utolsó RESPECT!;)
2010. jún. 26. 15:15
 43/52 anonim ***** válasza:

Kedves 15:15-ös.

Ez most nekem is olyan jól jött. Jó kis biztatás volt.

Köszönöm.

Úgy látszik, hogy Isten rajtad keresztül szólt hozzám.

2010. jún. 26. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/52 anonim ***** válasza:
Jajjédesistenem. Ha valaki nem egy véleményen van veled, az nem tetszik. Jó mindegy. Veled nem lehet mit kezdeni, sajnálom a barátaid. Már ha vannak egyáltalán.
2010. jún. 26. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/52 A kérdező kommentje:
Kötsög engem ne sajnálj,a mi barátságunk a barátaimmal a bizalomról szól,az őszinteségről,nem pedig a pénzről,vagy a rangról,ennyi!
2010. jún. 27. 09:36
 46/52 anonim ***** válasza:
Miért, szerinted kié szól arról? Mert az enyám biztos nem. Azt hiszed, te vagy maga a tökéletesség? Megsúgom, tévedsz.
2010. jún. 27. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/52 anonim ***** válasza:
Mi van kérdező, büdös a munka?
2010. jún. 27. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/52 A kérdező kommentje:
az nem büdös,csak a pofád!
2010. jún. 28. 15:46
 49/52 anonim ***** válasza:
Szerintem neked azért böki a csőröd a munka helyetti tanulás, mert te magad iskolázatlan barom módjára beszélsz. Nem nézem le azt aki nem teheti meg hogy tanuljon, de akkor legalább lennél arra képes hogy NORMÁLIS EMBER MÓDJÁRA ÍRJ! Nem, nem érdekel hogy nem értettem meg a kérdést, mert te csak ezzel tudsz jönni, sokkal nagyobb gáz, ha megszólalni nem tudsz tisztelettudóan!!
2010. júl. 3. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/52 A kérdező kommentje:
tisztelettudóan ne röhögtess már! megmagyarázzátok itt a dolgokat,meg kioktatjátok az embert nem azzal van a baj,hogy valaki tanul,és nem dolgozik,hanem hogy azért is tanulnak,hogy ne kelljen nekik dolgozni! de persze ki az aki ezt bevallja?senki! én 22 éves korom óta egyedül tartom el magam ÚGYHOGY engem ne oktasson ki a sok majom az életről,ja és tanultam képzeld kedves utolsó mindent jobban tudó válaszoló,vezetői végzettségem kereskedelmi szakon,csak sajnos abban nagyon nehéz elhelyezkedni,jött a nyár muszáj volt valahova elmennem dolgozni.
2010. júl. 3. 17:12
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!