Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Vállalkozóknak jobb vagy a...

Vállalkozóknak jobb vagy a munkavállalóknak?

Figyelt kérdés
Egy vállalkozónak több pénz jut a zsebébe, de vajon megéri ha az mellet nagy felelősség/teher van a vállán és kevesebb a szabadideje??
2017. dec. 18. 00:11
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:

Én alkalmazott vagyok, de folyamatosan alvállalkozókkal tartom a kapcsolatot.


A többségük maga is dolgozik a saját embereivel, reggeltől estig, hozza viszi őket. Hozza visz az anyagokat. Este hazaér akkor meg állhat neki árajánlatot készíteni aztán vagy lesz valami belőle vagy nem. Ha elvállal egy munkát akkor onnantól felelősséggel tartozik érte.


Én például volt hogy felhívtam ajánlatadás után, hogy biztos vagy te benne hogy hozod a 45 ezres eszközt 4500 forintért, mert akkor rögtön 10-et kérek belőle. Elég egy elírás és akkor gyakorlatilag ingyen dolgozik.


Annak is megvan a szépsége hogy főnököd, felettesed van. Lehet hogy rád terhel egy rakás melót, de adott esetben van kitől segítséget, tanácsot kérned. Egy vállalkozó sokkal jobban magára van utalva.


Ráadásul egy vállalkozó sem feltétlenül a maga ura. Nálunk például ugyanúgy vannak heti kooperációk, ugyanúgy kihívjuk akár hétvégén is ha haladni kell. Ugyanúgy köti egy szerződés mint mindenki mást. Plusz ha egyszer nem fizetik ki akkor bukhat az egész vállalkozás is.

2017. dec. 18. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:

2: Pénzért dolgozol? Ha igen, akkor nem vagy szabad, mert az idődet adod el pénzért.

És ez független attól, hogy 100e-t vagy 1M-t keresel.

2017. dec. 19. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:

12-es akkor kérdezlek téged.

Mi a nagy szabadsàg abban,hogy úgyanúgy kitaposod a sajàt beled de kb. Vegetàlsz meg gagyi verdàban ülsz?

MLM-sek dumàja ez a,, legyél sajàt magad fõnöke ".

Jah igen teperj es talan sikerül addig ràgd a küszöböt.

Nem tudom a vezetõm biztos nagyon rabszolga lehet amikor most kap új kocsit meg prémiumot is.

Ezzel szemben sok vàllalkozó örül ha a szàmlàkat.nyögi.

2017. dec. 19. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
13: Kicsit egyoldalúan látod a dolgokat, de nem baj.
2017. dec. 19. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:

Értem én utolsó.

Csak kiváncsi vagyok.

Egyoldalúan,mire gondolsz?

2017. dec. 19. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
43%

"Nem tudom a vezetõm biztos nagyon rabszolga lehet amikor most kap új kocsit meg prémiumot is. "


A sok érved között írd már le azt is, hogy neked miért jó, mert csak a vezetőddel példálózol.

Amúgy nem te vagy az az idióta akit pár hónapja a kiszámolón beaprítottak, mert elsírod magad ha másokat BMW-ben látsz?

2017. dec. 19. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:

Mert nem fogom leírni a fizumat de nem panaszkodok ennyi.

Van idom mindenféle dologra,élek tudok csajozni,edzeni,bulizni,nyàron àllandóan Siófokon voltunk.

Nem panaszkodok.

Azért hozom fel mert nekem is vezetõi karrier a cél és làtom ott hogy élnek.

2017. dec. 19. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

43%-ossal ne törődjetek, valamilyen proli romángyerek lehet, aki az anyuciék hiteles paneléból okoskodik, és benyelte ezt az önfejlesztő gattyán meg szabó péter féle marhaságokat, álomvilágban él...


Már évek óta mérgezi itt a levegôt, mindegyik kérdésnél elsők között válaszol, ahol felmerül a pénz és a gazdagság. Kirakhatnák már a francba innen a sok hülyével együtt... :D


Ha olyan nagy IT szakember lenne, nem állandóan itt lógna ezen a tetves oldalon, meg minden második mondatában olyan kifejezéseket használna, mint a legutolsó sötétbőrüek szoktak... Érdekes módon a programozás rovatban nem sokat láttam tőle (mily meglepő...), de a süket dumával tudja itt hülyíteni az embereket...

2017. dec. 19. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Bömbi.... :DDD
2017. dec. 19. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
46%
15: Arra, hogy sötét vagy, mint az éjszaka.
2017. dec. 20. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!