Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mindenütt béremelés van...

Mindenütt béremelés van állítólga nálunk nyáron volt 20%-os bérnyesés? Akkor ez hogy van?

Figyelt kérdés

Minendütt ezt hallom olvasnom hogy munkaerőhiány és elszivárgás és béremelés fejlezstés és ezt emelnek azt emelnek csak maradjon a munkaerő ne menjen el, ha el is ment legyen új több pénzért.


És akor itt az én munkahelyem. Nyáron volt 20%-os bérnyesés mindenkinek. Egyoldalúan. Nem egyeztünk bele nem írtuk alá elvették és kész. Eddig keresztünk annyit amennyit aztán kevesebbet.

eredmény páran elmentek (2-3 ember) az összes többi marad.


Az iylen helyekről miért is nem írnak a portálok? Hogy van ahol nem emelnek hanem még el is vesznek?

És uyge amiből elvettek az eleve egy alacsony bér volt.

És mégis maradunk. A zömünk.


2017. nov. 23. 08:51
1 2 3 4
 31/35 anonim ***** válasza:
Akkor viszont a munkaerőpiaci értékedet kell növelni. Kivéve, ha továbbra is beéred a mostani hellyel még ilyen feltételek mellett is.
2017. nov. 24. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/35 anonim ***** válasza:
Nincs annyi esze a kérdezőnek, hogy növelje a piaci értékét, ha már ott leragad, hogy az interjú nem rajta múlik.. veszett eset.
2017. nov. 24. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/35 anonim ***** válasza:
Ha a 20%-os bércsökkenéssel még mindig jobban keresel, mint amit bármelyik másik álláshirdetés állít, akkor nem értem, minek panaszkodsz. Ezek szerint már most is jó helyen van és elég jó a fizud.
2017. nov. 25. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/35 anonim ***** válasza:
Munkaügyis kamukérdező.
2017. nov. 25. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/35 anonim ***** válasza:

"Már bocsánat de ha 3 körös interjú akkor miért csak rajtam múlik? Hát akkor FŐLEG NEM rajtam múlik, hanem eleve sokváltozós nem?


Olyan mintha azt mondanád ússzam le 100 gyorson Hosszú Katinkát. Cska rajtam múlik.

Ja... igen. Csak rajtam."


Azért a kettő nem egészen ugyanaz, a világ legjobbjának lenni valamiben, vagy bekerülni egy céghez, ahova már többezer embert felvettek. De végsősoron mindkettő rajtad múlik. Ki máson múlna? Ha elég jó vagy, felvesznek. Ráadásul egy SSC-ben nem is kérnek semmi szakmai hátteret vagy végzettséget, csak annyit, hogy beszélj elfogadhatóan egy idegen nyelvet és ne legyél teljesen szerencsétlen.

2017. nov. 25. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!