Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mindenütt béremelés van...

Mindenütt béremelés van állítólga nálunk nyáron volt 20%-os bérnyesés? Akkor ez hogy van?

Figyelt kérdés

Minendütt ezt hallom olvasnom hogy munkaerőhiány és elszivárgás és béremelés fejlezstés és ezt emelnek azt emelnek csak maradjon a munkaerő ne menjen el, ha el is ment legyen új több pénzért.


És akor itt az én munkahelyem. Nyáron volt 20%-os bérnyesés mindenkinek. Egyoldalúan. Nem egyeztünk bele nem írtuk alá elvették és kész. Eddig keresztünk annyit amennyit aztán kevesebbet.

eredmény páran elmentek (2-3 ember) az összes többi marad.


Az iylen helyekről miért is nem írnak a portálok? Hogy van ahol nem emelnek hanem még el is vesznek?

És uyge amiből elvettek az eleve egy alacsony bér volt.

És mégis maradunk. A zömünk.


2017. nov. 23. 08:51
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
100%
A munkáltatót kötelezi a minimálbér és a garantált bérminimum, egyébként piacgazdaság van. Ha találsz jobb helyet, elmész, ha ez a legjobb hely, akkor maradsz. Ha gondolod, keresd fel valamelyik hírszolgáltatót, és mesélj nekik! Ha érdekesnek találják a sztoridat, megírják. Az ellenzékieket ajánlom.
2017. nov. 23. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 A kérdező kommentje:

+"A munkáltatót kötelezi a minimálbér és a garantált bérminimum, egyébként piacgazdaság van"


Valamit kifelejtesz. Elsikkadtál afelett hogy amint írtam egyoldaló volt a fizetéscsökkentés. Vannak futó élőú határozatlan idejű szerzőfések bennük fix alapbérrel és ezt a fix alapbért nem fizeti ki a munkáltató. Uis új szerződés adott amint nem írtunk alá (többségünk nem) de ez a munkáltatót nem érdekli akkor se fizeti ki a teljes bért.

Nem érdekli mi van a szerződésben. Ő megmondta hogy mától kevesebb lesz a bér aki aláírja az új bért az aláírja akik nem írja alá annak se fizet többet.

Megmondta és meg is tette.

Mindenki azt pofázta ezt úgyse meri megtenni.

Megtette.

2017. nov. 23. 10:29
 3/35 anonim ***** válasza:
100%
Akkor indítsatok munkaügyi pert! Jó eséllyel meg fogjátok nyerni.
2017. nov. 23. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 A kérdező kommentje:

És állás honnan lesz másik? Mert ha per akkor repültünk is.

Ne legyünk naivak. Azonnal találnának indokot amivel kirúgnának.

2017. nov. 23. 10:54
 5/35 Koplárovics Béci ***** válasza:
100%

Jaj Balázska... Még mindig...?


"És mégis maradunk."


Továbbra is: "aki hülye... az is marad" (Republic - Repül a bálna részlet).

2017. nov. 23. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
100%
Azert fizet kevesebbet, mert megteheti. Latod, te is itt sirsz ahelyett hogy elmennel mashova. Na pont ezert.
2017. nov. 23. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 A kérdező kommentje:

" Latod, te is itt sirsz ahelyett hogy elmennel mashova"


Na de HOVA?


HOVA?????


ezer heylre felvennének. szarért húgyért minimálbérért szarakodni 3 műszakban ilyen lenne. más nem.

Ez meg kösz nem kell.

Annál még ez is jobb.

2017. nov. 23. 13:17
 8/35 anonim ***** válasza:
100%

1) a munkáltatód megszüntette a régi szerződéseket és újat ajánlott. Ezt vagy elfogadod, aláírod és dolgozol tovább a cégnél, vagy nem fogadod el és elmész máshova dolgozni.

2) ha nincs lehetőséged máshova menni, vagy lenne, de az még rosszabb lenne mint a jelenlegi helyed akkor nem értem a problémákat, fogadd el az új szerződést és dolgozz tovább.

Úgy sejtem te azt akarod elérni, hogy a munkaadód annyit fizessen neked amennyit te szeretnél, de meg kell értened, hogy a feltételeket ő szabja meg, nem kell a hozzájárulásod ahhoz, hogy csökkentsék a béred.

2017. nov. 23. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 A kérdező kommentje:

") a munkáltatód megszüntette a régi szerződéseket és újat ajánlott. E"


KÖNYÖRGÖM!!!!!!!!!! BAROMSÁGOT NE POFÁZZUNK MÁR!!!!!!!!

A szerződésem HATÁROZATLAN IDEJŰ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


Könyörgöm te állat ne pofázz baromságot!


A szerződésem addig érvényes míg


a) én fel nem bontom felmondással

b) másik fél fel nem bontja felmondással

c) új szerződést alá nem írom így a régi érvénytelen



Újat alá nem írtam felmondás nincs egyik fél részéről se.

vagyis ÉL A RÉGI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!



Elképesztő állatok vannak itt!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

2017. nov. 23. 16:05
 10/35 A kérdező kommentje:

"Úgy sejtem te azt akarod elérni, hogy a munkaadód annyit fizessen neked amennyit te szeretné"



rosszul sejted!!!!!!!!!!!!!!!


Én azt akarom elérni hogy a munkáltatóm annyit fizessen nekem ami A SZERZŐDÉSEMBEN VAN!!!!


Az élő érvényes szerződésemben !!


mert az újat a csökkentett bérrel én alá nem írtam így nem létezik.....

amit aláírt mindkét fél abban adott bér van és nem kapom meg!!!


Na AKKORR?????????????????????????????????????????????????????????????????

2017. nov. 23. 16:07
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!