Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mindenütt béremelés van...

Mindenütt béremelés van állítólga nálunk nyáron volt 20%-os bérnyesés? Akkor ez hogy van?

Figyelt kérdés

Minendütt ezt hallom olvasnom hogy munkaerőhiány és elszivárgás és béremelés fejlezstés és ezt emelnek azt emelnek csak maradjon a munkaerő ne menjen el, ha el is ment legyen új több pénzért.


És akor itt az én munkahelyem. Nyáron volt 20%-os bérnyesés mindenkinek. Egyoldalúan. Nem egyeztünk bele nem írtuk alá elvették és kész. Eddig keresztünk annyit amennyit aztán kevesebbet.

eredmény páran elmentek (2-3 ember) az összes többi marad.


Az iylen helyekről miért is nem írnak a portálok? Hogy van ahol nem emelnek hanem még el is vesznek?

És uyge amiből elvettek az eleve egy alacsony bér volt.

És mégis maradunk. A zömünk.


2017. nov. 23. 08:51
1 2 3 4
 21/35 A kérdező kommentje:

"kereshetnél jobban is több meg nehezebb munkával,"



LOL

Agyhalott

JOBBAN?????? HOL? HOGY??????


ami munkát én találtam (mert körülnéztem/nézek folyamatosan!!!) az nem jobban még ennyit SE fizet!!



most menjek el gyárba szarakodni meg bizt őrnek meg parkolóőrnek meg ide oda dobozt pakolni?

miért mennék? Még ennyit se kapnék mint itt!!!


JOBBAN???? HOL? HOGY???

2017. nov. 23. 21:46
 22/35 anonim ***** válasza:

nehogy azt hidd, komolyan veszlek :D


de te magad írod, hogy gyárban többet is adnának 3 műszakban, csak te oda nem mész, mert büdös a fizikai munka :D

2017. nov. 23. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/35 anonim ***** válasza:
100%
Na látjátok gyerekek, ma megtanultuk, hogy miért érdemes tanulni szakmát, hogy ne legyetek ilyen agyhalott caps lock-os idióták mint a kérdező :D
2017. nov. 24. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/35 A kérdező kommentje:

"de te magad írod, hogy gyárban többet is adnának 3 műszakban,"


?????? HOL???????

Idézd!!!


Hool írtam én ezt?

Hm?

Hol???

2017. nov. 24. 08:00
 25/35 A kérdező kommentje:

"hogy miért érdemes tanulni szakmát,"



Hát nekem szakmám az ebben az értelemben nincs, de van heylette kettő (semmrie se jó) bölcsész egyetemi diplomám.


Igen mielőtt a trollok jönnének hogy "há' bőcsészzz...." igen az, nem is ér semmit.

2017. nov. 24. 08:01
 26/35 anonim ***** válasza:
100%
Angolul nem tudsz? SSC-kben tárt karokkal várnak. Nettó 230-as kezdő fizu, igaz droidmunka, de sok ott a bölcsész, mert semmi más nem kell igazából csak nyelvtudás meg az, hogy elviseld a multis lélekölő gépezetet. Egy ismerős csaj a Diageonál dolgozik, azt mondta 65 nyitott pozíciójuk van épp. Bárkit felvesznek aki átmegy a 3 körös interjún. Szóval ez csak rajtad múlik.
2017. nov. 24. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/35 anonim ***** válasza:
+ tanulni is lehet még, nem áll meg az élet két (használhatatlan) diploma után.
2017. nov. 24. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/35 A kérdező kommentje:

"Bárkit felvesznek aki átmegy a 3 körös interjún. Szóval ez csak rajtad múlik."



Már bocsánat de ha 3 körös interjú akkor miért csak rajtam múlik? Hát akkor FŐLEG NEM rajtam múlik, hanem eleve sokváltozós nem?


Olyan mintha azt mondanád ússzam le 100 gyorson Hosszú Katinkát. Cska rajtam múlik.

Ja... igen. Csak rajtam.

2017. nov. 24. 12:05
 29/35 xswerdy ***** válasza:
Azt írod, hogy nem akarsz reklamálni, mert kirugnának. Ugyanakkor azért keresgélsz. Na én azt csinálnám, hogy továbbra is keresgélek. Aztán ha találok jobbat, elmennék, és akkor felszólítanám a munkáltatót, hogy fizesse ki, ami még jár visszamenőleg. A munkaviszonyból eredő követelések 3 év múlva évülnek el, szóval ha addig találsz jobb helyet, akkor meg kell kapnod a különbözetet.
2017. nov. 24. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/35 A kérdező kommentje:

"Ugyanakkor azért keresgélsz."


így van és semmit a világomn nem találok mert amit találnék az anyagilga még ennél is aljább így nem alternatíva.

nem megyek el egy "tisztességes" helyre ahol nem vernek át de még annyit se keresek mint itt átveréssel...

2017. nov. 24. 13:52
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!