Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Lehet olyat, hogy fizetés...

Nándi91 kérdése:

Lehet olyat, hogy fizetés helyett cafetériát kap valaki?

Figyelt kérdés

A helyzet az, hogy július hónap elejèn kiutalták a cafetèriámat ami nem tudom hogy 60.000 ft volt (valószìnűleg előre gondolkodtak vagy nem tudom).

Azonban megszűnt a jogviszonyom ès a fizetèsem úgy alakult, hogy nem a teljes nettó fizetèst kaptam hanem az összegből levonták a cafeteriát ès a maradèk összeget utalták ki fizetèskèpp. Lehetsèges ez? Tudtommal a cafeterianak köze sincs a fizetèshez..



2016. aug. 12. 13:16
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem, nem lehetséges.
2016. aug. 12. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Úgy tudom, ha több cafeteriat vettél fel, mint amennyi időarányosan jár, akkor azt vissza kell fizetned. Tehat ha a teljes évi cafeteriat januárban megkapod, de nyáron eljössz a cégtől, akkor a felét vissza kell adnod. Ha azt mondod, a 60 ezer túl sok cafeteriának, akkor valszeg - ahogy mondom - előre utaltak több havit, és most a fizudból levonták. Mintha a cefeteria-szabályzatunkban olvastam volna ilyesmit.
2016. aug. 12. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
De akkor mièrt nem vettèk el a szèp kártyát ès vettèk volna vissza a kiutalt összeget? Az nem az èn hibám, hogy ők előre kiutalnak cafeteriát ès aztán amiatt nem adják oda az utolsó fizetèsem teljes összegèt
2016. aug. 12. 16:22
 4/6 anonim ***** válasza:
Sztem nem tudnak belőle visszavenni...
2016. aug. 12. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Kártyáról nem tudnak visszavenni.
2016. aug. 17. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Igen, azért kaptál kevesebb fizetést, mert több cafetériát kaptál, mint ami a kilépésig megilletett. Nekem is így volt.

Nekem anno fél évet utaltak egyben Szép kártyára.

2016. aug. 29. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!