Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Hogyan lehettem ilyen balga?...

Hogyan lehettem ilyen balga? Munkakeresés helyett nőt kerestem, persze azt is sikertelenül. (? )

Figyelt kérdés

26 vagyok, dolgozom vagy két éve...nehéz volt az egyetem, gyér gimiből mentem, depressziós is vagyok, magányos egész életemben, nem is vonzó túlzottan a külsőm. Ez a "csomag" ilyen dolog.


Nem tudok haladni az életemmel, mert van pár jó napom, utána meg rossz hetek.


Eddig egész életemben mindössze 5 hónapig volt RENDES NORMÁLIS hangulatom és életem...amikor végre 21 évesen lett csajom...érdekes módon akkor egyből sokkal jobb lett minden. Pedig csak távkapcsolat volt és örültem ha egy héten egyszer találkoztam vele.


Most bár a szakmában dolgozom, de másfél évig nem tudtam elhelyezkedni, mert a személyiségem miatt.


Mostani munkahelyem elég rossz, nagyon keveset fizet, durván is beszélnek velem gyakran, etc.


Most volt téli leállás 2 héten keresztül. Végre ki tudtam magam pihenni, nem volt beszükült az elmém annyira, mint munkanapokon. Amikor merev tekintettel gyürött arccal kóválygok, lassu vagyok, sokat tévesztek...


És persze a nőzés sem megy...hiába vagyok most egy értékesebb ember már, mert ugye van munkám meg edzek is, MÉGIS egyre rosszabbul megy a csajozás.


Régen nyilván azért ment jobban, mert egyszerüen volt rá időm és energiám, hogy addig probálkozzak, mig nem találok valakit.


Most is a nyers erővel probálkoztam igy év végén.


2 éjszaka pesten, meg 4-5 nap társkereső (3féle is)


DE SEMMI!


Egy nyomorult kontaktot sem tudtam szerezni, amiből lehetne valami...se randi, se szex, se semmi.


És a munkámból meg elegem van, most tudnék váltani, mert év eleje van, de sajnos nem vagyok addig "jól", hogy ez a project sikeres lehessen, mert egyszerüen túl hamar beüt a depresszió és akkor egy zombi leszek.


És engem meg nem várnak tárt karokkal sehol.


Pedig állítólag a BME diploma milyen értékes...ja aha...kvára


Nem hiányzik nekem amugy se, hogy megint adjak be több száz helyre jelentkezést és sehova ne kelljek. ELEGEM VAN....nem elég hogy a nőzésben is csak az elutasitás a jussom, még a munkakeresésben is.


Ez is olyan, hogy anno voltak barátnőim, de ha vége, akkor évekig nem lesz semmi. Persze már inkább sose lesz semmi, mert öreg leszek hozzá.


És hát a munka is ilyen...kiesek ebből a munkából és máshova nem fognak felvenni soha többé.


2016. jan. 4. 11:25
 1/7 anonim ***** válasza:
89%

"És hát a munka is ilyen...kiesek ebből a munkából és máshova nem fognak felvenni soha többé."


Szegény, hogy sajnállak így 26 évesen... - még szerencse, hogy én, az 56 évemmel nem úgy gondolom, hogy soha többet nem lesz munkám :D

Ugye érzed, hogy ez így egy kicsit morbid? :D


Nincs kapcsolatod? Akkor hagyd abba az önsajnálatot és próbálj meg mosolyogni? Tudod miért nincs kapcsolatod? Mert SENKI nem kíváncsi a mai világban egy megfáradt, megkeseredett emberre - abból van elég.

Tudod, hogy tanultam meg jókedvű lenni? Pl. úgy, hogy amikor esett az eső, akkor MINDENKI búval bélelt, rosszkedvű volt, én meg rámosolyogtam ESŐBEN IS! az ismerőseimre. Ezt gyakoroltam napokig, hogy esőben is jókedvű legyek. Tudod, milyen egyszerű? Csak ne magaddal légy elfoglalva, hanem figyelj oda a másik emberre, érdeklődj iránta - meglátod, a kapcsolataid is jobban fognak sikerülni :-) persze nem ilyen egyszerű, meg ez hosszabb távú dolog, de ezek az első lépések...

2016. jan. 4. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
ez olyan mintha egy bénultnak mondanád, hogy edzzen sokat és tud mozogni
2016. jan. 4. 11:49
 3/7 anonim ***** válasza:

http://www.gyakorikerdesek.hu/uzlet-es-penzugyek__karrier-fi..

Ez is te vagy, mi? Komolyan szükséged van pszichiáterre...

2016. jan. 4. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
na tök jo, csicska fizetésért itt rostolkoljak még ki tudja hány évet mig pszichiáterhez járok, hogy aztán majd ha jol vagyok, akkor ESETLEG elkezdhetek keresni másik állást, mert egyébként nem lesz esélyem se hogy máshova felvegyenek
2016. jan. 4. 12:05
 5/7 anonim ***** válasza:

Pontosan!!! Gondolkodj el azon, hogy ha valaki stroke-ot (agyvérzést) kap és fél oldalára lebénul, azzal mit csinálnak? na, vajon mit? Gyógytornára jár és apránként, nagyon pici mozdulatokkal serkentik az izmait egyre több és több mozgásra, erősödésre.


Épp tegnap akadt a kezembe egy mondat, amit felírtam magamnak régebben, szerintem ezt pont azért találtam meg, hogy Neked el tudjam mondani :-)


Ha beleesel egy pocsolyába, akkor CSAK RAJTAD MÚLIK, hogy belefulladsz vagy felállsz!!!

Nem kell görcsölni a kapcsolatokon, csak érdeklődni a másik ember iránt. menj el holnap úgy otthonról, hogy elhatározod: akit a legközelebbinek érzel, azt megkérdezed, milyen napja van? Ha van valami problémája, hallgasd meg figyelmesen. Hidd el, kezdetnek már ez is jó!

2016. jan. 4. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

nem érdekel, holnap felmondok aztán lesz ami lesz.


most mire jo ez nekem? Az hogy megy ez a cég még pár évig, aztán utána hoppon maradok?


Vagy most kilépek és hoppon maradok?


egyébként meg a sok idegeskedéstől már a bal karom is fájogatni szokott.

2016. jan. 4. 12:07
 7/7 anonim ***** válasza:
Mi a kérdés?
2016. jan. 4. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!