Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Munkakeresés Bécsben, leghatás...

Munkakeresés Bécsben, leghatásosabb mód?

Figyelt kérdés
Két hónapja vagyok kinnt Bécsen, jó angol és német nyelvtudással, szakmailag építőipar technikus vagyok érettségivel. Otthon egy évet dolgoztam mint technikus tervező (építőipar). Eddig csupán pár napot dolgoztam Henkelnél (gyártási munka). Próbálok munkát találni, de veszettül nehéz. AMS nem segít, mivel nincs "Anmeldbescheinigung"-om, azt pedig munka nélkül nem kapom meg. Csak meldezettel. Próbáltam éttermekben munkát találni, de ők csak feketén alkalmaznának. Bedolgozócégek szintén nem reagálnak. Ha nem találok 10 napon belül munkát, haza kell mennem. Ma vagy 20 építőipari vállalatot felhívtam telefonon, hogy kell-e valakinek építőipari segédmunkás. Online hirdetésekre meg annyi a jelentkező, hogy csoda ha valaki egyáltalán visszaír. A válasz mindehol nem volt. Valaki tudna valami tippet adni, hol tudnék munkát találni? Mindegy milyet...
2015. szept. 21. 15:42
 1/1 anonim ***** válasza:
Allahu Akbar
2015. szept. 21. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!