Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Manboobsot mivel lehet a...

Manboobsot mivel lehet a leghatásosabb eltüntetni?

Figyelt kérdés

190 centivel vagyok 77 kiló (17 éves), ami amúgy viszonylag sovány, de valahogy a mellkasomon ottmaradt a zsír, és a mellem viszonylag nagy tőle... nem nagyon nagy, de azért ruhán keresztül pont látszik, és hülyén néz ki eléggé. Szerintem nem genetikai, mert régen teniszeztem, és akkor teljesen lapos volt a mellkasom. Aztán abbahagytam a sportolást, elhíztam kicsit, visszafogytam, de a mellkasomon ottmaradt a zsír :(


Mivel lehetne a legkönnyebben eltüntetni? Futok minden nap 45 percet már olyan 3 hete, de őszintén szólva semmi változást nem látok rajta... gondolkodtam egy expander vételén, mivel azzal elég jól lehet otthon is erősíteni a mellizmot. Jó ötlet? Mellé még milyen gyakorlatokat kellene csináljak? Fekvőtámaszt mondjuk? És milyen mennyiségben? Előre is köszi a válaszokat!


2015. szept. 8. 20:31
 1/1 anonim ***** válasza:
Súlyzós edzéssel kell megnövelni a mellizom tömegét, mellete rendes étrend. Lehet hormonális probléma is a háttérben, elörehaladott esetben csak műtét segít a ginekomasztián.
2015. szept. 26. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!