Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Clenbuterol-t szeretnék...

Clenbuterol-t szeretnék vásarolni és fogok is. Viszont ebböl is akad jópár fajta. Melyik a leghatásosabb?

Figyelt kérdés

Neten az összeset dicsérik a maguk módján,de biztos van köztük külömbség.

Spiropent,sopharma,clenbutaxyl,clenbuterol la

Nem tanácsot kérek,hanem csak véleményt.

A fejtágitó mondatokat hadjuk ki léccives...



2015. márc. 28. 12:27
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
74%
Szerintem ne itt kèrj tanàcsot, nem nagyon értenek itt ehhez. Kèrdezz a testmester honlapon.
2015. márc. 28. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm.
2015. márc. 28. 12:34
 3/11 anonim ***** válasza:
19%

A bajok ott kezdődnek, hogy olyan hülye vagy, hogy ezt itt kérdezed meg... Talán ha már kockára teszed az egészséged, szakértőt kéne megkérdezni, nem? (és a termi díler sem feltétlen "szakértő", 95%, hogy nem az).

Ráadásul arról sem ártana megbizonyosodni, hogy a forrásodtól normális cuccot kapsz.


Ennyit tudtam mondani naturálként, természetesen nem ajánlottam semmit.

2015. márc. 28. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

A bajok ott kezdödnek,hogy nemolvastad el végig a kérdésemet.

'A fejtágitó mondatokat hadjuk ki léccives'

Montez eléggé profi a számomra.Ha azt mondja,hogy egy másik odlalon keressem a választ,akkor biztosra veszem hogy ott meg is találom:)

2015. márc. 28. 12:47
 5/11 anonim ***** válasza:

Én végigolvastam, és nem is arról papoltam, hogy ne csináld, azt csinálsz amit akarsz.

Szimplán csak gondoltam szólok, hogy nem ártana ezt komolyabban venni, de ha ez neked fejtágító, akkor ne hagyd magad kijavítani, csinálj amit akarsz.

2015. márc. 28. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Válaszodat köszönöm,viszont látásra.
2015. márc. 28. 12:54
 7/11 Dogmatix91 ***** válasza:
Magyar spiropent
2015. márc. 28. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

"hadjuk"

Ez a színvonal, általános iskolai tananyag, nem nehéz: hagyjuk.


Ehhez képest a koxolás űrkutatás/agysebészet kategória, szóval nem gondolom, hogy neked ezzel kéne foglalkozni, mert olyan egészségkárosodást szenvedsz, amit később meg fogsz bánni.

2015. márc. 28. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Ez az én szégyenem nem a tied,nefoglalkozz vele.Menj edzeni...
2015. márc. 28. 15:42
 10/11 anonim ***** válasza:
A testmester.hu weboldalon se kérdeznék a helyedben. Használd a kobakod és találd ki, hogy mit kellene tenned. Nem is olyan nehéz. Amúgy senki nem fog tanácsokat adni, mert qurvára büntetendő ez a rohadt kokszolásod. Ezt nem bántásból írom. De ne itt kérdezz. Légy szíves ne itt.
2015. márc. 28. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!