Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Miért nem kell semmit csinálni...

Miért nem kell semmit csinálnia ennek a kollégának és én miért dolgozok két ember helyett?

Figyelt kérdés

A munkahelyemen két műszak van, mindegyikben van egy 5fős csoport, de csak az egyik műszakban van csoportvezető, a másik műszakban hirtelen már nem kell csoportvezető.

Na és aki a csoportvezető az szó szerint semmit nem csinál, internetezni jár be.

Én más munkát csinálok, nekem nem főnököm, viszont én 2 műszak helyett csinálom a munkát, mert a cég sajnálja a leszámolt váltótársam helyére az új ember fizetését.

Na most ez hogyan lehet?Miért nem rúgják ki ha nem dolgozik?Ez egy nagy cég 1000+ fő, a cégen belül ez egy kisebb részleg.


2016. febr. 29. 21:54
 1/8 anonim ***** válasza:
74%
Ha nem tetszik mondj fel. Vagy reklamálj a "nagyfőnöknél".
2016. febr. 29. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Csak ennyit tudsz írni te hülye magyar?Akkor ne írj!Nem ez volt a kérdés.
2016. febr. 29. 22:16
 3/8 anonim ***** válasza:
75%
Milyen választ szeretnél hallani tulajdonképpen? Sajnáljunk vagy mi?
2016. febr. 29. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
100%
Jön a tipikus válasz: "hülye magyar" miközben magyar nyelven írja ezt a kérdést :D :D :D
2016. febr. 29. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha 2 ember munkáját valóban elvégzed, akkor nagyon jó munkaerő vagy, mondj fel, és keress olyan munkáltatót, amelyik megfizeti a képességeidet.
2016. márc. 1. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
51%

"Na és aki a csoportvezető az szó szerint semmit nem csinál, internetezni jár be."


Olyanról még nem hallottál, hogy INTERNETEN DOLGOZNI?

honnan tudod, hogy nem épp megrendeléseket szerez ,a beszállító partnerekkel levelez, stb.


Van, hogy ITTHON egész nap az internet előtt ülök és napi 10-12 órában nyomom fel az aukciókat vállalkozóként.

Utána fáradtabb vagyok, mint ha elmentem volna fizikai munkát végezni - mert azt is szoktam :-)

2016. márc. 1. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
51%

Én vagyok a hülye magyar (és igen magyar vagyok. Talán valami problémád van vele?), mert te 2 ember munkáját is elvégzed lófa*z pénzért, és ahhoz sincs eszed, hogy megbeszéld a főnököddel vagy másik melót keress.

Az ilyen embereken csodálkozom, hogy tudnak életben maradni? Hogy nem felejtenek el levegőt venni?

2016. márc. 1. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
50%
nagy cégeknél tudnak legjobban eltűnni a "tömegben" a semmirekellők, egy kis 10-20 fős vállalkozásnál az ilyeneket, nagyon gyorsan kiszűrik...
2016. márc. 1. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!