Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Még nincs gyerekünk és házasok...

Még nincs gyerekünk és házasok sem vagyunk, barátnőm alja munkákra "kényszerít", amitől teljesen elmegy az élet kedvem. Sajnos felénk a szakmámba nem tudok elhelyezkedni. Mi tévő legyek?

Figyelt kérdés
Félre ne értsetek nem a munka büdös,de van egy jó szakmám,amivel jól is lehet keresni és szeretem is csinálni,csak nem erre felénk.Mondtam már neki,hogy költözzünk el innen,ahol én is,ő is boldogul,én is ő is beszélünk idegen nyelven.Most már lassan 10 hónapja,alja munkákat kell végeznem,kevés pénzért,ahol csak az ember megreked,és egy sz..rnak érzi magát.Persze a pénz is kell én tudom,de fiatal vagyok ahhoz,hogy egy boldogtalan,megkeseredett ember legyek.Egyre rosszabb a helyzet és sajnos nem veszi észre,hogy ez akár a kapcsolatunk rovására is mehet.Azt mondom ha már gyerekünk lenne és családunk,akkor megérteném.Mondtam már neki,hogy ne haraugodjon de én így nem csinálom tovább,neki jó kényelmes munkája van,és hát nem is keres rosszul,aminek én persze örülök is,de fordított esetben nem kényszeríteném olyan munkára,amitől kevesebbnem érzi magát és boldogtalan tőle.Pár hónapja még életvidám ember voltam,egyre rosszabul és öregebbnek érzem magam,semmi életkedvem,egy sz..arnak érzem magam.Plusz még ilyeneket mond,ha felmerek mondani,akkor pakolhatok,és mehetek ahova akarok.Úgy látszik ő egy boldogtalan emberrel érzi jól magát...
2015. márc. 15. 07:47
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
84%
Ne legyél papucs. Hagyd ott a nőt és dolgozz a saját boldogságodért. Ehhez nem kell gyakorikérdés. Ez itt nem más mint sajnáltatás, sajnálom :D
2015. márc. 15. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
31%

Talán nem vagytok egymáshoz valók a barátnőddel... Ne kösd le magad így, ne dobd el az életedet.

Hallgass a szüleidre, igazuk van.

Barátnőd lesz még, de ez így nem állapot, hiszen boldogtalan is vagy.

2015. márc. 15. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
80%
Mi a végzettséged, és mi a mostani "alja munka"-d?!
2015. márc. 15. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
93%
Hagyd ott és menj ki, nem tudom mit vagy ennyire fennakadva. A kapcsolatotok is szar, az, hogy 3 év alatt nem jutottatok el egy olyan szintre, hogy őszintén megbeszéljétek, ezt egymással akkor felesleges tovább húzni az időt.
2015. márc. 15. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:

4-edik alkalom, hogy kiírod a kérdést, de minden esetben ugyan azt kapod válaszként...


Miért jó ez neked? Miért sajnáltatod magad? Az asszonyt lenézed, semmibe veszed a korábbi kérdéseidből ez tisztán látszott! Tanultál belőle és kicsit lazábbra vetted az oltását, de még mindig őt hibáztatod, ne tedd!

2015. márc. 15. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
3%

Akkor se kellene dolgoznod, ha gyereked lenne, vagy ha házas lennél, de főként te ne helyezz magadra, ilyen ostoba szexista nyomást, csak azért mert te férfi vagy.

Sajnos, sok nő itt attól érzi magát valakinek, hogy egy szerencsétlen, nehéz helyzetben lévő férfiba most szépen belerúghat. Teszik ezt persze egy olyan világban, ahol az állambácsi pénzén tanulnak, ahol az állambácsi fogja nevelni a gyerekeiket, mindezt ugye a férfiak adójából. Ha mérleget vonunk ezek azért szépen kiderülnek.


Attól még, hogy valaki férfi nem kell többet vállalnia egy nőnél. Attól még, hogy valaki férfi, nem lesz szégyen ha a szüleivel él, vagy a barátnője tartja el. Ne azok a nők akarjanak már a nemi szerepekről kioktatni bárkit is, akik az első adandó alkalommal rúgták fel őket, úgy kb. 100-150 évvel ezelőtt. A férfiakat, persze a mai napig nyíltan, sőt, büszkén lehet diszkriminálni, a korkedvezményes nyugdíjjal, az általános hadkötelezettséggel, vagy a szélsőségesen szexista családjogi törvényekkel.

A sok primitív komment sajnos nagyon jó tükörképe a társadalmunknak, elég ha ránézünk olyan kérdésekre, mint pl. a hajléktalanság, férfiakkal szembeni bűnözés, vagy a férfiak öngyilkossági rátája.

2015. márc. 16. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
87%
Még mindig nem választál, hogy mi a végzettséged, és mi az a rettenetes alja munka?!
2015. márc. 17. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!