Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Még nincs gyerekünk és házasok...

Még nincs gyerekünk és házasok sem vagyunk, barátnőm alja munkákra "kényszerít", amitől teljesen elmegy az élet kedvem. Sajnos felénk a szakmámba nem tudok elhelyezkedni. Mi tévő legyek?

Figyelt kérdés
Félre ne értsetek nem a munka büdös,de van egy jó szakmám,amivel jól is lehet keresni és szeretem is csinálni,csak nem erre felénk.Mondtam már neki,hogy költözzünk el innen,ahol én is,ő is boldogul,én is ő is beszélünk idegen nyelven.Most már lassan 10 hónapja,alja munkákat kell végeznem,kevés pénzért,ahol csak az ember megreked,és egy sz..rnak érzi magát.Persze a pénz is kell én tudom,de fiatal vagyok ahhoz,hogy egy boldogtalan,megkeseredett ember legyek.Egyre rosszabb a helyzet és sajnos nem veszi észre,hogy ez akár a kapcsolatunk rovására is mehet.Azt mondom ha már gyerekünk lenne és családunk,akkor megérteném.Mondtam már neki,hogy ne haraugodjon de én így nem csinálom tovább,neki jó kényelmes munkája van,és hát nem is keres rosszul,aminek én persze örülök is,de fordított esetben nem kényszeríteném olyan munkára,amitől kevesebbnem érzi magát és boldogtalan tőle.Pár hónapja még életvidám ember voltam,egyre rosszabul és öregebbnek érzem magam,semmi életkedvem,egy sz..arnak érzem magam.Plusz még ilyeneket mond,ha felmerek mondani,akkor pakolhatok,és mehetek ahova akarok.Úgy látszik ő egy boldogtalan emberrel érzi jól magát...
2015. márc. 15. 07:47
1 2 3
 1/27 A kérdező kommentje:
Amikor beszélek a szüleimmel,akkor anyám és apám is hülledezik,hogy úristen milyen kevés pénzért kell dolgoznom és mit.Látom rajtuk nekik sem esik jól,hiszen nem ezért taníttatták a gyereküket.Ők is mondták már költözzünk oda hozzájuk a nyugati határszélhez,mert ők ott laknak.Ráadásul beszéljük mind ketten a nyelvet,nekem külföldön is vannak kapcsolataim.
2015. márc. 15. 07:53
 2/27 anonim ***** válasza:
59%
Ne maradj ilyen barátnő mellett, mert ez csak rosszabb lesz. Menj oda, ahol dolgozhatsz a szakmádban, akár nélküle is. Találsz majd olyan barátnőt, aki megért téged.
2015. márc. 15. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim válasza:
86%
Ne haragudj de ez nem a barátnőd hibája hanem a tied. Szépen elköltözöl oda ahol lesz munkád. Ő nem költözik mert ott boldog, s nyilván te nem vagy annyira fontos neki.
2015. márc. 15. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
94%
Ugyan hogy tud kényszeríteni? Felnőtt ember vagy, oda állsz elé és kozlod, hogy nem. Mondjuk kérdés, hogy miből élsz akkor? Ha neki kell eltartania, akkor jogos, hogy elvarja, legyen munkád. Külföldre pedig nem csak kéz a kézben lehet menni
2015. márc. 15. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim válasza:
13%
Ha nem dolgoznäl miből szeretnël ëlni?
2015. márc. 15. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 A kérdező kommentje:
Én tudom,hogy fontos a munka és dolgozni kell,de most már eleget szívtam,nem ezért tanultam ki azt a szakmát és nem azért tanultam idegen nyelven.Ráadáásul szeretem is azt csinálni ami a szakmám.Pár hónapja tényleg boldog kiegyensúlyzott voltam,most már egyre rosszabb kedvem van,egyre rosszabbul érzem magam.Ha családunk lenne,gyrekünk,akkor nem gondolkodnék és csinálnám,de amíg fiatal vagyok,miért erőltessek magamra olyan dolgot amitől 10 évvel öregebbnek érzem magam.Ráadásul fenyeget,hogy ha felmerek mondani,akkor elhagy és pakolhatok.Könnyen mondja,hiszen az ő lakásába vagyunk,amihez nekem semmi közöm.
2015. márc. 15. 08:09
 7/27 anonim válasza:
78%
Tehát elvárod hogy hagyja ott a lakását, jó munkahelyét stb stb mert te nem találsz számodra megfelelő munkát. Ez vicc.
2015. márc. 15. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
16%
Tehát neki önként és dalolva el kellene tartania téged, amíg te a szakmadban próbálsz elhelyezkedni -amire nagy esély nincs hiszen ha lenne, ott dolgoznal. Mégis milyen tavlatokban gondolkodsz,meddig eloskodnel Rajta? Mennyi ideje is, hogy nem tudsz elhelyezkedni a szakmadban.
2015. márc. 15. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 A kérdező kommentje:

ma 08:08


Ne csináld te sem kérlek...Miért ilyen értetlenek az emberek?Természetesen elmennék olyan városban,ahol eltudok helyezkedni a szakmámban,akár kimennék külföldre.Vannak kapcsolataim külföldön és a nyugati határnál is.Én ebbe már belefáradtam,hogy ilyen fiatalon,úgy kellene dolgoznom mintha családom lenne,mire odaérünk elmegy a kedvem a gyerekcsinálástól.

2015. márc. 15. 08:13
 10/27 anonim válasza:
96%
Bocsi nem tudtam, hogy sziåmi ikrek vagytok ės csak vele mehetsz :-(
2015. márc. 15. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!