Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Még nincs gyerekünk és házasok...

Még nincs gyerekünk és házasok sem vagyunk, barátnőm alja munkákra "kényszerít", amitől teljesen elmegy az élet kedvem. Sajnos felénk a szakmámba nem tudok elhelyezkedni. Mi tévő legyek?

Figyelt kérdés
Félre ne értsetek nem a munka büdös,de van egy jó szakmám,amivel jól is lehet keresni és szeretem is csinálni,csak nem erre felénk.Mondtam már neki,hogy költözzünk el innen,ahol én is,ő is boldogul,én is ő is beszélünk idegen nyelven.Most már lassan 10 hónapja,alja munkákat kell végeznem,kevés pénzért,ahol csak az ember megreked,és egy sz..rnak érzi magát.Persze a pénz is kell én tudom,de fiatal vagyok ahhoz,hogy egy boldogtalan,megkeseredett ember legyek.Egyre rosszabb a helyzet és sajnos nem veszi észre,hogy ez akár a kapcsolatunk rovására is mehet.Azt mondom ha már gyerekünk lenne és családunk,akkor megérteném.Mondtam már neki,hogy ne haraugodjon de én így nem csinálom tovább,neki jó kényelmes munkája van,és hát nem is keres rosszul,aminek én persze örülök is,de fordított esetben nem kényszeríteném olyan munkára,amitől kevesebbnem érzi magát és boldogtalan tőle.Pár hónapja még életvidám ember voltam,egyre rosszabul és öregebbnek érzem magam,semmi életkedvem,egy sz..arnak érzem magam.Plusz még ilyeneket mond,ha felmerek mondani,akkor pakolhatok,és mehetek ahova akarok.Úgy látszik ő egy boldogtalan emberrel érzi jól magát...
2015. márc. 15. 07:47
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
81%

Ez így nem jó!


Mióta végzel ilyen rossz munkát? És mióta vagy együtt a pároddal? Azért költöztél oda, és azért választottál ilyen típusú munkát, hogy vele lehess?


Miután neki ott a lakása, szerintem nem akar elköltözni. Lehet, hogy szeret téged, és azért nem akarja,hogy elmenj, de az is lehet, hogy csak szimplán önző. Van lakása, van pasija, és ez neki így jó, az mindegy, hogy te hogy érzel. Ha munkahelytől teszi függővé a kapcsolatotokat, akkor az már régen rossz.


Szerintem vegyél egy nagy levegőt, és költözz haza. Aztán meglátod mit lép. Ha igazán szeret, akkor elgondolkodik a többi alternatíván is: pl. kiadja albiba a lakását és megy utánad, ha meg simán hagy elmenni, akkor jobb is.

2015. márc. 15. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
79%
Hagyd ott és élj, ahogy neked tetszik. Majd ha megszedted magad külföldön, akkor írj rá, hogy lássa, miről maradt le.
2015. márc. 15. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
48%
Miért hiszi minden munkanélküli, hogy külföldön kolbászból van a kerítés? Gondolod hogy azonnal munkát kapnál? Persze. Mi is a szakmad?
2015. márc. 15. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
77%

Neki jó élete van itt, te menni akarsz. Különböző álláspontok, melyek nem találkoznak. 10 hónappal ezelőtt milyen munkát végeztél, ami nem volt alja munka, mint a mostani? Nem lehet, hogy más megoldás is van, pl. munkahelyváltás? abban igaza van, azért ne mondj fel, hogy aztán munkanélküli legyél, egy picsogó kényelemhuszár az nem férfi. De valamit csak tudsz magaddal kezdeni a mostani városodban is, ha csak 10 hónapja tart ez a helyzet...

Ha meg annyira a lakhelyváltásban hiszel, akkor menjél, de ne maceráld azzal, hogy ő hagyjon itt mindent, a lakását, a biztos, jól fieztő munkját a semmire. Egyelőre neked is csak álmaid, meg elképzeléseid vannak, hogy majd milyen jó lesz neked a határ mellet, de semmi egyebed, konkrét munkaajánlatod stb nincs. Keress munkát, amíg van munkahelyed, vagy ha bírja a képeden a bőr, mondj fel, költözz anyádék nyakára és onnan szervezgesd az életedet, állj talpra, mutasd meg neki, hogy nemcsak a szád járt, meg álmodoztál, hanem íme az eredmény. Aztán majd ő dönt, hogy kér-e ebből. Az egyedüli dolog, ami most látszik, hogy nektek így ebben a feláállásban nem sok jövőtök van.

2015. márc. 15. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
30%

Hahahaha!

Alja munka!!

Öcsém,te aztán nem vagy semmi!A papírjaiddal,amivel nem találsz munkát,simán eltartatnád magad egy nővel vagy a szülőkkel???...mert az jobb érzés lenne,mint bármilyen munka,amivel legalább beszállhatsz a költségekbe!!Akkor nem lennél egy fiatal ,boldogtalan ,megkeseredett ember,egész nap szőnéd az ábrándokat a kényelmes,jól fizetett melóról!!???

Milyen alja munkát végzel,férfi prosti alkalmanként 500-ért?

Vagy mi neked az alja munka???

Ahogy anyám mondaná-úgy rúgnálak p.csán,hogy zúgva szállnál!!

Tudod hány ember végez kevés pénzért munkát???

Csak mert nincs más??Keress mellette,aztán ha lesz valami ,majd válts!

2015. márc. 15. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 A kérdező kommentje:

ma 08:15


3 éve vagyunk együtt,miatta végzek ilyen munkát,elötte a szakmámba dolgoztam,de erre fele nem sok lehetőség adódik.

2015. márc. 15. 08:25
 17/27 A kérdező kommentje:

ma 08:18


Pff micsoda egy tipikus magyar paraszt proli vagy te,nem semmi...


1. Nem vagyok munkanélküli,van keresetem.

2. Dolgoztam már régen külföldön,így tudom,hogy nem kolbászból van a kerítés,de lényegesen több pénzt tudtam félretenni és lényegessen jobban megbecsülték a munkámat.

3.

2015. márc. 15. 08:28
 18/27 A kérdező kommentje:
3. Igen kapnék azonnal munkát,ahogy 4 éve is amikor kint voltam.A vicc,hogy ott kint külföldiként elöbb találtam munkát mint itthon.
2015. márc. 15. 08:30
 19/27 anonim ***** válasza:
24%

Üdvözlöm édesanyadat és üzenem neki, együtt érzek vele.

Húzza akkor kifelé, ne itt sajnáltasd magad.

2015. márc. 15. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
82%

Az exemre hasonlítasz. Az i smindig csk hú, hogy neki milyen jól ment régen, meg fú, a határ mellett azonnal lenne olyan munkája, hogy király módjára élhetne, meg külföldön is hogy megbcecsülik, azonnal lenne munkája...Meg fú, neki nagyon jó a szakmája, azzal jól lehet keresni, csak itt éppen nincs rá kereslet. Mindig hatalmasakat akart akasztani, de nem munkával, szorgalommal, hanem ügyeskedésekkel, meg így a kapcsolatai, úgy a kapcsolatai.

Dolgozott is külföldön, a cégén keresztül kiment, 2 hónap volt...Jól keresett, tele volt a szája, hogy ő onnan haza nem jön. Kivágták. Önerőből sehova sem kellett. Ahogy azóta sem, nem tudott kint sem megmaradni, sem újra kimenni.

Tudod, hol van most: az anyjáék nyakán, és robotol a szülővárosában egy gyárban, minimálbérből... nőt persze nem kap, mert abból is mindig jóval erőn felül választana, annak meg persze, hogy nem kell. A saját lehetőségeit, képességeit, na, meg a realitást ilyen téren sem veszi figyelembe, márpedig egy 36 éves ember esetében vannak alapelvárások, pl.a sza..rból való légvárépítést még a huszon egy-két éves fruskák beveszik, de egy normális, értelmes nő már sikítva menekül az ilyen szájhősök elől.

Menjél, próbálj szerencsét, de ne a barátnőd hátán.

2015. márc. 15. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!