MI a gond velem?

Figyelt kérdés
Állásinterjúkon mindig megpróbálom a legjobb oldalamat mutatni, tisztelettudó vagyok és nem vagyok beképzelt s.gg. Szépen felöltözöm és normális válaszokat adok a kérdésekre, látszik, hogy dolgozni szeretnék. A végzettségeim nagyon jók, de mégsem engem választanak soha. Az a baj, hogy nem vagyok 40 kilós vigyorgós maca, vagy mi a gond. Már tehetetlen vagyok, nem tudom, hogy viselkedjek.
2014. nov. 28. 17:28
1 2 3
 21/30 A kérdező kommentje:
A 17-es válaszolónak: tudom mire gondolsz, a tipikus hr-es kérdésekre én is betanultam a válaszokat, hogy úgy tűnjön hogy én vagyok a legjobb jelölt az állásra (hogy látszódjon, hogy nem vagyok megbízhatatlan, szorgalmas vagyok, szeretem a kihívásokat, proaktív vagyok csapatjátékos és a szokásos dumák amiket le szoktak írni). De ezek se szoktak bejönni. HIába van tök meggyőző válaszom, és hiába látszik, hogy majd megdöglök, hogy felvegyenek, mégse én kellek.
2014. nov. 29. 17:50
 22/30 A kérdező kommentje:
Pályakezdő vagyok, és ahogy a 18-as kérdezőnél nálam se jön össze semmi, de valahol egyszer mindenki elkezdte, nem értem, hogy most miért annyira nehéz egy friss diplomásnak. Nem tudok 3-5 évet releváns tapasztalatot felmutatni, de cserébe, jóval kisebb a fizetési igényem, mint egy tapasztaltnak, ráadásul a végzettségek talán sugallhatják, hogy ha valaki erős szakokon végzett, és esetleg az interjún is látszik, hogy törtető,akkor a betanulási időszak se lesz várhatóan túl hosszú.
2014. nov. 29. 17:54
 23/30 A kérdező kommentje:
Még elfelejtettem válaszolni az utolsó üzenetre, na szóval amikor telefonon közölték, hogy nem vettek fel akkor mindig megkérdeztem, hogy miért nem, de annyira gerinctelenek, hogy azt se mondják meg, hogy mi a probléma. A szokásos szöveg, hogy nagyon szimpatikus vagy, de olyat keresünk aki várhatóan jobban szereti majd a monoton munkát, vagy más szemét hülye válaszokkal jönnek. Holott egy órán keresztül jártattam a számat, elmentem és utaztam sokszor több mint 2 órát, és egy rendes választ sem kapok egy egyszerű kérdésre.
2014. nov. 29. 17:57
 24/30 anonim ***** válasza:

Én csak erre a mondatodra térnék ki :

"lassan már-már mindegy is lenne, mert szeretnék pénzt keresni, és az se baj, ha nem érezném jól magam, csak ne itthon legyek, és bújjam az álláskereső oldalakat non-stop."


Én is így voltam pont 2 hónap után és tessék lássék találtam is egyből munkát. Meg is bántam ! Nem élvezem és nem győzök másik munkát keresni. Már megbántam és inkább várnék még 2 hónapot de olyan helyen dolgozzak ahol jól is érezzem magam. Persze ott a dolog másik oldala is. Lehet úgy gondolod, hogy tök rossz lesz és közben mindenki barátságos és jól fogod érezni magad.

Ettől függetlenül is továbbra is azt tanácsolom, csak olyan munkakörben dolgozz amit tényleg élvezni fogsz különben keserves lesz minden napod.

2014. dec. 1. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
Ha olyan munkát keresne és várna, ahol jól is érezheti magát, akkor évekig nem lesz munkája, ha csak be nem protezsálja valaki! mindenhol vannak hárpia főnökök, vagy kis főnökök, vagy bunkó kollégák! Sajnos ezeket a retardált idiótákat el kell viselni.
2014. dec. 1. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:
Az, hogy a környezet milyen lesz az kiszámíthatatlan. Én inkább a munkakörre gondoltam (ergó amit végeznie kell)
2014. dec. 1. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
Az szerintem teljesen mindegy, ha egy jó fej csapatban kell végezni, akkor még a szarlapátolás is könnyebben megy, mert végig idétlenkeditek az egészet, de úgy hogy nem a munka rovására megy!
2014. dec. 1. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszaitokat, de tudom, hogy minden munkahelyen megvan a furkálás, és a bunkók, akik szeretnek rossz légkört teremteni. Arról már rég lemondtam, hogy egy álom munkahelyet találok, ahol jól érezném magam. Igazából mindegy, h milyen munkahely, a lényeg, hogy pénzt keressek, nekem ez lenne a legfontosabb szempont.
2014. dec. 1. 12:57
 29/30 anonim ***** válasza:
Megértem! Sok sikert és kitartás!
2014. dec. 1. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 A kérdező kommentje:
Köszönöm! :)
2014. dec. 1. 19:34
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!