MI a gond velem?

Figyelt kérdés
Állásinterjúkon mindig megpróbálom a legjobb oldalamat mutatni, tisztelettudó vagyok és nem vagyok beképzelt s.gg. Szépen felöltözöm és normális válaszokat adok a kérdésekre, látszik, hogy dolgozni szeretnék. A végzettségeim nagyon jók, de mégsem engem választanak soha. Az a baj, hogy nem vagyok 40 kilós vigyorgós maca, vagy mi a gond. Már tehetetlen vagyok, nem tudom, hogy viselkedjek.
2014. nov. 28. 17:28
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
21%
Az a gond talán, hogy nem vagy senkinek a senkije. Tudod protekció. Vagy nem tudom ma már mit várnak el egy nőtől.
2014. nov. 28. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 A kérdező kommentje:
De szerintem, akit felvettek helyettem, annak se volt protekciója, bár nem tudom, csak sejtem. Annyit tanultam a semmiért. Nem tudom, hogy hogyan beszéljek, viselkedjek már egy interjún mert sehogy se vagyok jó, pedig csinálnám és megbecsülnék akármilyen kis hülye munkát is.
2014. nov. 28. 17:44
 3/30 anonim ***** válasza:
A nem 40kg mit jelent? 90 et?
2014. nov. 28. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 A kérdező kommentje:
az alattit.
2014. nov. 28. 17:56
 5/30 A kérdező kommentje:
Valakinek van ötlete, hogy mi lehet a hiba bennem, mik azok a dolgok, amik alapján elbukhatja valaki az interjút?
2014. nov. 28. 18:37
 6/30 anonim ***** válasza:
Nőknél számít a külső. Elöbb vesznek fel egy jó cqajt,, mint egy kövéret.
2014. nov. 28. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 A kérdező kommentje:
de basszus elemzői állásokra jelentkezek, nem modellnek. Olyan pozíciókra pályázok, ahol számolni kell és nem macázni a billentyűzet fölött. A test a fontos vagy a tudás?
2014. nov. 28. 19:16
 8/30 anonim ***** válasza:
100%

Nem biztos, hogy veled gond van, csak lehet volt olyan, aki még nálad is jobb volt. Több tapasztalata volt, szimpatikusabb volt nekik.. ennyi. Csak egy embernek kell jobbnak lennie nálad, és máris nem téged vettek fel. Ez nem azt jelenti, hogy benned valami nagy hiba van.

Így nehéz megmondani, hogy mi a gond, nem tudjuk hogyan viselkedsz egy interjún.

Ami szerintem fontos, hogy mosolyogj sokat (nem kell vigyorogni, csak mosolyogni!), lássák, hogy nagyon szeretnéd azt az állást, érdekel a cég, lelkes vagy. Aztán lehet, hogy így viselkedsz tényleg nem tudom, ehhez azért óriási szerencse kell, hogy te legyél az az egy a rengeteg jelentkező közül, akit végül felvesznek. És ehhez nem feltétlenül kell protekció... Én hiszek abban (és tapasztalom is), hogy számít a tudás is.

2014. nov. 28. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 A kérdező kommentje:
De rajtam látszik, hogy nem vagyok link alak, van felelősségérzetem, és nem ijedek meg az új dolgoktól. Nem úgy megyek interjúzni, hogy unott a fejem és ellenséges vagyok. Színvonalasnak mondott, nem büfészakokon végeztem, és nem kettessel rugdostak át, szakmai gyakorlatom és nyelvvizsgáim is vannak, amiket használok is. És mégis folyton megaláznak valamivel. Az ország egyik leghíresebb felsőoktatási intézményében végeztem, és mégis az jön le, hogy az a suli egy sz.r volt, és hogy ott bárki könnyen megszerezhet egy diplomát, holott sokszoros túljelentkezések vannak. Nem akarom fényezni magam, de mégis valamit tanultam, nem lóbáltam a lábam, és most se azt szeretném. A fizetési elvárásom ráadásul az átlag alatti. Interjúról interjúra megyek, de a háttérdolgokat senki se nézi, vagy szimpi vagy, vagy nem. A tanulmány, gyakorlat semmit sem ér.
2014. nov. 28. 20:04
 10/30 anonim ***** válasza:

Mióta keresel munkát?

Tudom mennyire nehéz... engem még csak be sem hívtak, miközben pont passzoltam is az álláshirdetésre. Volt hogy behívtak, de látszott a nőn, hogy egyáltalán nem érdeklem, az szörnyű volt. Aztán a 3. interjún megtörtént a csoda. Szóval ne add fel, ha tényleg normális vagy, jó egyetemen végeztél, hamarosan biztos fogsz találni munkát :)

2014. nov. 28. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!