Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miért történik velem?

Miért történik velem?

Figyelt kérdés

Ebben a hónapban 2.-án jött meg a menstruációm , nem olyan volt mint szokott.Minden nap elég volt egy tisztasági betét , 6 napig volt meg.

A legfurcsább , mi után elmúlt 2-3 napra rá peteérésem volt.

Azóta 1-2 nap eltéréssel valamim mindig fáj , mint mikor megjön.

Mell feszülés nem volt és nagy étvágyam sem.

Hányinger , néha kis fej fájás és szédülés.Magnéziumot szedtem be tegnap azóta jobban vagyok , ritkábban szédülök.

Mai nap pedig körülbelül 5 percen keresztül nagyon rosszul éreztem magam mint ha hirtelen egyik percről a másikra belázasodtam volna és elég erősen hányingerem is lett.

Körül belül 4 hónapja voltam nőgyógyásznál , cisztát állapított meg , de nem adott semmilyen gyógyszert.

Adott egy papírt amit el kellett vigyek ultra hangra , megnéztek de ott nem találtak semmit.

Jövőhét keddre van idő pontom , de már nem nőgyógyászhoz.

Megeshet hogy a vakbelem baloldalt van és hogy megtelhet-e valamivel?

Azóta mióta újból fáj a hasam , érzem a saját szívverésemet, ülök egy helyben és mint ha össze vissza verne.Kis koromban volt szívritmus zavarom , de kinőttem jártam mindig vizsgálatokra , a szívem jól van.

Köszönöm előre is a válaszokat!!!



2014. nov. 22. 00:15
 1/4 anonim ***** válasza:

Biztos, hogy a vakbeled a jobb oldalon van. Viszont ha az begyullad, a fájdalom kisugárzik a bal oldalra, és derékba is. Émelygéssel is jár, és rossz étvággyal.


Nemrég műtött vakbeles

2014. nov. 22. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Terhesség nem lehet? Menj el egy vérvételre, tuti ami fix.
2014. nov. 22. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Nekem ez régebb óta van.

Van egy ismerősöm akinek baloldalról vették ki a vakbelét, állítólag vándorol.

Vagy is ezt hallottam...

2014. nov. 22. 00:37
 4/4 A kérdező kommentje:

Tesztet kb. 2 hete csináltam , akkor negatív lett.

Azóta nem csináltam tesztet , de nem hiszem hogy sok minden változhatott.

2014. nov. 22. 00:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!