Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Milyen másodállást csinálhatné...

Milyen másodállást csinálhatnék napi 8 óra meló mellett? Esetleg van valakinek másodállása? Ha igen mi az és mennyit keres vele?

Figyelt kérdés
2010. jan. 21. 09:35
1 2
 11/16 anonim válasza:
100%
Sajnálom a 32 éves munkanélküli válaszolót, na de akkor sem a kérdező hibája, hogy még nem találtál munkát, és valószínűleg a takarítással, borítékolással, adatrögzítéssel nem fogja meggátolni azt, hogy neked is legyen. Aki kapja marja, aki a jobb azé, és még sorolhatnám...De mindenki a maga érdekeit nézi, legyen szó munkáról vagy akármiről. Aki meg nem, az hazudik.
2010. jan. 21. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:

Kedves mindenki!

Kérlek benneteket,hogy ne bántsátok a 32 éves munkanélkülit. Bizonyára kétségbe van esve és két önéletrajz elküldés között benéz ide,hogy a dühét kitöltse valakin.

Kedves 32 éves! Igen van munkám, örülök neki azonban nyilván a fizetésem csekélysége miatt szeretnék valami másodállást végezni. De ha találtam valami jót nagyon szívesen szólok neked is ha jól látom a hozzászólásod mellett lehet neked privátot írni.


Kérem szépen,hogy még írjatok nekem ha van valami ötletetek arra,hogy milyen másodállást végezhetnék. Elsősorban tapasztalatokat szeretnék hallani.

2010. jan. 21. 12:12
 13/16 anonim válasza:
Én a 8 éves tartósan beteg gyerekemmel vagyok Gyes-en és sajnos nem találok munkát mellette. 8. éve Gyes-ből élek és nagyon érdekelne valami itthoni munka. Pl. az adatrögzítés. Kérem aki azt a választ küldte, ha megadná hogyan lehet ott dolgozni.
2010. jan. 28. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim válasza:

01-21 10:25 -nek

Engem is érdekelne, h. mi ez az otthoni adatrögzítés.

2010. nov. 23. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim válasza:
Sziasztok! Én két éve keresek havi 30.000 Ft-ot kb. minden hónapban, úgy hogy írtam letölthető könyveket és pénzért árulom. Ha szeretnétek megtanulni hogyan értem ezt el, itt megnézhetitek: [link]
2011. okt. 18. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Ebben a világban csak az lesz a tiéd,amit magadnak kaparsz ki.Még szép,hogy a saját előrejutásával foglalkozik az ember.

Ha többen tennének így,nem itt tartana ez az ország.

2011. nov. 6. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!