Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Milyen másodállást csinálhatné...

Milyen másodállást csinálhatnék napi 8 óra meló mellett? Esetleg van valakinek másodállása? Ha igen mi az és mennyit keres vele?

Figyelt kérdés
2010. jan. 21. 09:35
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
85%

szerintem attól is függ, hogy mihez értesz.

tudás nélkül esetleg el tudsz menni takarítani, éjszakára árufeltöltőnek, ilyesmik.

2010. jan. 21. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
24%
Hagyd inkább a munkanélkülieknek a melót és örülj, hogy van munkád.
2010. jan. 21. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
85%

Ennyi erővel ne is dolgozzon,h legyen másnak munkája???

Esetleg vmi üzletkötői munka? Azokat lehet másodállásban végezni.

2010. jan. 21. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
30%

van munkája

Hagyja másnak a többi melót. Nem kell kapzsinak lenni.

2010. jan. 21. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
83%
kedves utolsó, neked vagy nincs munkád vagy szar munkád van, vagy csak tanulsz, vagy ha egyik sem, akkor natúrban bunkó paraszt vagy:)
2010. jan. 21. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim válasza:
92%

Hát ez az! Aki azt mondja hagyja meg a munkát másnak, neki úgyis van, az vagy suliban ülő kisiskolás, vagy egy idióta. Szerintetek kit érdekel manapság, hogy másnak van-e munkája, lesz-e, meghagyjam-e másnak mert jófej vagyok, mindenki leszar mindenkit, és jól is teszi, a saját maga megélhetése legyen mindenkinek a legfontosabb, ne az ismeretlen Juliskáé, Mari nénié! Ti mekkora hülyék vagytok, akik azt írtátok hagyja meg másnak!


Én személy szerint otthoni adatrögzítést vállalok másodállásként. Nem sokat keresek vele, és nem is minden hónapban jön össze, de volt már, hogy kerestem 33 ezer forintot ezzel pluszban, de volt, mikor csak 3 ezret.

2010. jan. 21. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom nem azért akar másodállást a kérdező,mert milliók vetik fel,hanem mert szüksége van a pénzre. Inkább örülni kéne,h vannak olyanok akik akarnak melózni...
2010. jan. 21. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
47%

Bunkó paraszt vagyok igen és 32 éves munkanélküli.

Ne sírjon akinek van munkája.

2010. jan. 21. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Miért ha keres mondjuk minimálbért avval ki van segítve??? Nem hinném...
2010. jan. 21. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

és azért mert neked nincs munkád, akkor más kussoljon akinek esetleg van lehetősége?


had kérdezzem meg kedves 32 éves bunkó paraszt, hogy mi a szakmád és mihez értesz, hogy nincs melód?

2010. jan. 21. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!