Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Külföldre miért mennek ki a...

Külföldre miért mennek ki a fiatalok, családjuktól távol jó csicskamelót végezni napi 12 órában?

Figyelt kérdés
2013. szept. 3. 19:46
 141/153 anonim ***** válasza:

Menthetetlen vagy. Nem is értem akkor a politikusok miért nem így élnek, ahogy te gondolod, hogy élni kell.


Az ilyen hozzáállású emberek azok az egyének, akik csak úgy vannak, de semmi értelmük sincs. Én inkább törekszek a jobbra, és szidom a politikusokat mert tehetnének olyat is, amitől jobb lenne sokak élete.


Te meg addig maradj csak meg ezen a szinten kérdező. Simogasd a kutyádat, meg ne is fürödj. Minek, úgyis megint piszkos leszel.

2013. szept. 11. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 142/153 anonim ***** válasza:
jesszus atyaúristen. ettől a csávótól úgy lefáradtam h megyek is aludni. kész vagy ember...
2013. szept. 12. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 143/153 A kérdező kommentje:
A gondolkodás fárasztó dolog inkább ne fáraszd magad tényleg. Aludj kolbászos kerítéssel. A másik hozzászóló te meg nem a jobbra törekedsz. Te szimplán elveszed, vagy el akarod venni, azt ami a másé. A rosszra törekedsz inkább. Ahelyett hogy itt építkeznél, hogy minden jobb legyen, könnyebb mások munkaerőpiacát betegíteni.
2013. szept. 12. 17:59
 144/153 anonim ***** válasza:
Azt megkérdezhetem, hogy hány éves vagy? És hogy mit dolgozol? Komolyan nagyon érdekel, hogy ki osztja az észt ennyire :)
2013. szept. 14. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 145/153 anonim ***** válasza:
#144 - a szülei tartják el, ezért csak a partvonalról osztja az észt, nem saját magát tartja fenn. Ha valóban a saját elvei szerint élne, akkor internete sem lenne, hiszen az is luxus a puritán életmódhoz.
2013. szept. 14. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 146/153 A kérdező kommentje:
Miért, saját gyarlóságaitokat mások lekicsinylésével akarjátok kompenzálni, hogy jobban érezzétek magatokat a tetteitek ellenére? Attól erkölcsösebb lesz a dolog hogy mást is kritizálsz?
2013. szept. 14. 17:17
 147/153 anonim ***** válasza:
Cafolj meg, kerlek!
2013. szept. 14. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 148/153 anonim ***** válasza:

Én nem kompenzálok semmit. Csak szimplán szeretném tudni, hogy hány éves és milyen az életkörülménye annak az embernek, aki felettem pálcát tör :) Veled ellentétben én nem ítélkezek mások felett. Csak simán egy boldog és nyugodt életre vágyom, mivel az egész gyerekkorom nélkülözéssel telt (alkoholista apa, idegbeteg anya - hatalmas adósságok, többnapos éhezések; nem kívánom senkinek).

Tény, hogy mindent ki lehet bírni, de nem mindegy, hogy túlélsz e, és csak úgy létezel, mint egy zombi, vagy élsz e. Nekem nem kell bemutatnod a csóróságot, abban nőttem fel és köszönöm szépen, elég volt.

Az ember alapvetően egy önző lény, akit az örömelv éltet. Ezt nem tudod felülírni, mindenki a saját jólétét fogja keresni, ha tetszik, ha nem. És amennyiben te magad nem egy düledező viskóban laksz, és annyit eszel, mint a háborúban, akkor te magad egy képmutató vagy. A vita részemről lezárva.

További szép napot :)

2013. szept. 21. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 149/153 A kérdező kommentje:
Ez mind csak kifogás a külföldiek arcátlan lehúzására. Aki szorgalmasan tanul, dolgozik, aktívan munkát keres és nem csak otthon üldögélve siránkozik, az Magyarországon is tud faszán érvényesülni és jó pénzt keresni.
2013. dec. 27. 15:11
 150/153 A kérdező kommentje:
Az megy csak ki külföldre, aki lusta jól fizető szakmát tanulni, kevés munkával, türelmetlenül akar sok pénzt keresni. De aztán csalódottan rádöbbennek, hogy külföldön is dolgozni kell! Ha már ígyis-úgyis dolgozni kell, akkor már jobb rendesen itthon dolgozni.
2013. dec. 27. 15:18

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!