Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Külföldre miért mennek ki a...

Külföldre miért mennek ki a fiatalok, családjuktól távol jó csicskamelót végezni napi 12 órában?

Figyelt kérdés
2013. szept. 3. 19:46
 111/153 anonim ***** válasza:
82%
Így van, nincs kolbászból a kerítés, de jobban meg lehet élni. Az ember élete rövid, nem mindegy hogy nyomorogva, szegényesen töltöd vagy jó életkörülmények között, mellyel egy jobb èlet reményét adhatod meg a majdani gyerekeidnek is.
2013. szept. 7. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 112/153 A kérdező kommentje:
Szerintem felesleges annyit az anyagiakon filozogálgatni, aki dolgozni akar, minden megyében van mindenkinek munka, ott helyben rendesen Magyarországon dolgozik és nem azon kalkulál, hogy amíg idegenben bőség van, addig ott még beleférne egy műkörmös meg évente egy puccos nyaralás is... Az még nem jutott senkinek sem eszébe, hogy Magyarországon vállalkozást csináljon? Némi leleményességgel itt is meg lehet gazdagodni és akkor szintén lehet menni évente egyszer valami tengerpartra. A többi csak kifogás.
2013. szept. 8. 19:24
 113/153 A kérdező kommentje:
Az EU úgyis válságban van, csak ídő kérdése úgyis amíg maradhatsz. Magyarországon is ugyanúgy vannak gazdagok, mint a világon bárhol máshol ha valakinek ez az álma.
2013. szept. 8. 20:07
 114/153 anonim ***** válasza:
Válságban a Nyugat? Evvel etetik az embereket a hozzád hasonló agymosottak, de tévedtek. Már vagy 30 éve evvel jöttök, de akkor sem jött be, szóval ez van. És még mindig nem érted, látom. A többség nem gazdag akar lenni, hanem nyugodtan akar ÉLNI, és nem zsebpénzből vegetálni!
2013. szept. 8. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 115/153 anonim ***** válasza:
63%

Nekünk 30 évesen ITT Magyarországon 640K a havi nettó bevételünk.

Szarok a benzináremelésre és nem tudok örülni a rezsicsökkentésnek ;-)

27 millióért házat építtetem 6M új autót vettem.


Akinek külföldre kell menni hogy ezt elérje sajnálom őket De ne osszák már itt az észt azok akik közösködnek idegekkel a lakásbérlésen hogy megérje egyáltalán kint dolgozni.

A saját ház nekik is csak állom úgy mint az haza minimálbéreseknek.

2013. szept. 8. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 116/153 anonim ***** válasza:
63%
8 hónapos a fiam de már pár millió le van neki lekötve amit majd csak 21 évesen vehet fel.
2013. szept. 8. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 117/153 anonim ***** válasza:

"Nekünk 30 évesen ITT Magyarországon 640K a havi nettó bevételünk. "


Gratulálok! Szerencsések vagytok, de az ország jó 80%-a kritikán aluli béreket keres! És nem lehet mindenki több diplomás szakember, valakinek a boltban is kell eladónak lenni, kell mosogató az étteremben, szakács, stb. Ha elmész egy étterembe, ott téged kiszolgál a pincér, aki szintén keveset keres. Az fogjátok fel, ti gazdag bunkók, hogy mindenki munkáját meg kellene fizetnie annyira, hogy megéljen! Ha mindenki diplomás lesz, akkor ki süti a kenyeredet, ki mossa le a kocsidat, ki rakja össze a kocsidat, és ki takarítja el a tányéradat az étteremben, stb, stb. Magyarországon a lakosság 20%-a él jól, a többi csak tengődik hónapról hónapra! És neked is elmondom, nem csak a mosogatók jönnek ki, hanem a magasan képzett szakemberek is, mert megéri. Ők pedig nem laknak idegenekkel, de aki úgy lakik, az téged miért zavar?

2013. szept. 8. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 118/153 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, te mit dolgozol?

Gyanúsan kikerülöd a választ erre a kérdésre. Jól sejtem, hogy a szüleid tartanak el?

2013. szept. 8. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 119/153 A kérdező kommentje:
Én tanulok, de úgy hogy 50 ezerért vennék ki szobát, meg 25 ezret költenék benzinre, úgy én is panaszkodnék, hogy nem tudok megélni. A főkérdés viszont nem az ezüstkanalas ritka gazdagokra vonatkozott, hanem a nagy többségre, akik azt hiszik hogy hipp-hopp meggazdagodnak két évenkénti kocsicserével, majd ehelyett napi 12 órában idegenben robotolnak sok idegennel Londonban összeszorítva családjuktól távol, majd fél-1 év múlva hazajönnek kiégve, kizsákmányolva.
2013. szept. 8. 23:32
 120/153 A kérdező kommentje:
Megha valaki 25 ezret költ benzinre, akkor autóra, biztosításra, parkolásra és egyéb díjakra is csomó pénzt elkölt. Hogy lehet így egyáltalán megélni?
2013. szept. 8. 23:46

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!