Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Hasznos a Mágnesmatrac vagy...

Hasznos a Mágnesmatrac vagy csak marketinges lehúzás?

Figyelt kérdés

Voltam egészségnapon Impulzernél és 400 ezerért mindenkit rábeszéltek, hogy vegyenek mágneses impúlzáló matracot, ami 1 millió Ft mindenhol. Elmondta egy marketinges, hogy milyen jó. Beindítja a vérkeringést ott is ahol már nem is volt keringés és a mikrocirkulációt fennt tartja, kibogozza a vérrögöket.


Arra gondoltam, hogy 400ért nem is, de kb 80-ért veszek egy ilyet más cégtől és látom azt hivatalos belgyógyász orvos is ajánlja. Érdemes ? Mi a tapoasztalatotok?


[link]


2013. márc. 6. 17:05
1 2 3 4 5
 41/50 anonim ***** válasza:

Nekünk a 80 ezres van és nagyon jó, de nem gyógyszer! Deák Doktor Úr le is írja a könyvben, hogy NEM ALTERNATÍV, HANEM KOMPLEMENTER gyógyeszköz, tehát nem helyettesítő, hanem KIEGÉSZÍTŐ!

Nem helyettesíti a gyógyszereket, hanem fokozza a hatékonyságukat, ezért az állandó gyógyszerfogyasztásra kötelezetteknek időnként ellenőriztetni kell a gyógyszeradagot.

Nekünk a 80 ezres van, rendszeresen használjuk, mert jó!

2013. dec. 2. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/50 anonim ***** válasza:
A Deák Doktor Úr biztos, hogy nem lehúzós, ő egy rendkívül segítőkész, valóban gyógyulást akaró orvos. Voltam nála magánrendelésen. És ha valaki böngészi a www.pulzaloderekalj.hu weboldalt, talál sok hasznos tanácsot az egészségére vonatkozóan.
2013. dec. 2. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/50 anonim válasza:
Ez az az adócsaló cég, akt most büntettek 12 millióra? Szerencsétlenek akik ezt benézték...
2013. dec. 2. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/50 anonim válasza:

Tízmillió forintra bírságolta a Gazdasági Versenyhivatal (GVH) az Inpulsive (sic!) Energy Kft.-t, és 12 millió forintra bírságolta az Impulser-Trade Kft.-t. A cégek tisztességtelen kereskedelmi gyakorlatot folytattak, amikor az Impulser pulzáló mágnesterápiás készüléknek a használati útmutatóban meghatározottakon jelentősen túlmutató hatásokat tulajdonítottak.


A panamai tulajdonú Inpulsive Energy Kft. egyébként adóhátralék miatt október közepe óta NAV végrehajtás alatt is áll.



[link] _a_pulzalo_magnesrol/

2013. dec. 3. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/50 anonim válasza:

nem mukodik a lien , tehat megegyszer:

[link]

[link]

2013. dec. 3. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/50 anonim ***** válasza:
50%
REÁLISAN -nem agymosottként- belegondolva,szerinted hogy "bogozza" ki a vérrögöt egy mágneses erő? Az hogy a vérkeringésed beinditja...hát apukám,ha nem lenne vérkeringésed előbb huzznák rád a fekete zsákot,minthogy azt te godolnád. Ahol "ninc keringés" ott elhallnak a sejtek, magyarán elkezdesz rohadni...nehezen hiszem el hogy egy mágneses erő elhalt,elrohadt területre vezényli a vérsejteket....
2014. jan. 10. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/50 anonim ***** válasza:
45%
ja. ismerosom vett 300ezert...ez a tipikus 65-70 eves vagyok de orokke akarok elni,es legalabb minden hulyeseget elhiszek. Megvettek....felvaltva fetrengtek rajta....azt kell mondjam ebbe hinni kell...maskulonben nincs csoda tevo hatása..egy draga placebo.
2014. jan. 10. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/50 anonim válasza:
Én kb. egy éve használom,sajnos épp ma ment tönkre a gépe, de még garanciális.Nekem nagyon jó, mozgásszervi nyavalyákra.Csak gy pl.Ha ások és kapálok a kertben,borzasztóan megfájdul tőle a jobb csípőm (baj van vele).Ha 3-szor ráfekszem a matracra,már megszűnik a szinte elviselhetetlen fájdalmam,ha két napig ráfekszem napi 3x, már a harmadik napon végigfűnyírózom a 360 n-öl kertemet és semmi bajom.Ezért rosszul érint,hogy ma reggelre elromlott a gép és sajnos nagyon messziről szállították,így fogalmam sincs,hogy csináltatom meg.Ebből azt a tanulságot vontam le,hogy kizárólag budapesti cégtől veszek bármit(budapesti vagyok),vagy ha vidéki,akkor viszonylag elérhető helyen legyen(mert ez Magyarpolányról jött,ami min.1x-i átszállás,ha személyesen akarom intézni).Ez nem volt drága,én 38.000,-Ft-ért vettem,amikor éppen le volt árazva.Nem tudom,hogy a belső szervekre milyen hatással lehet,de azt tudom,hogy ha használom,sokkal jobban terhelhető vagyok,van erőm és kedvem a kerti munkákhoz. Viszont a mozgásszervi nyavalyáimra kifejezetten jó,néha menni se bírnék,a székről is alig birok felállni.De ha napi 2x-3x használom a matracot,semmi bajom.Ezért keserített el most nagyon, hogy elromlott a gépe. De remélem hogy meg lehet oldani a javítását.
2014. máj. 24. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/50 anonim válasza:
Valaki elöl azt írja, hogy nem gyógyszer helyett van. Viszont a mozgásszervi betegségeimre fájdalomcsillapítóként kiváló. A vérnyomáscsökkentőt én sem merném elhagyni.Na de haa fájdalmaimat csillapítja gyógyszer nélkül, hát az sem semmi.Legalábbis nekem nem.Tegnapelőtt még aludni sem birtam a fájdalomtól,mára már semmi bajom napi 3x-i használat után.
2014. máj. 24. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/50 anonim ***** válasza:

41-es hozzászóló vagyok, máig használjuk, és van hatása, fájdalomcsillapításra különösen jó, sebgyógyításra szintén, és még sok mindenre. Nem mindenre próbáltam, csak sokfélére.

Szóval szerintem a versenyhivatalnál valami ellenérdekelt győzködött addig, míg célt nem ért. Azért a GVH megkereshette volna a vásárlókat is. Mi ajánlás alapján vettük 4 éve, és bevált. És a Deák doktor tanácsai is beváltak, nem drága a magánrendelése, lehet tesztelni. Önzetlenül segítőkész embernek ismertem meg. Remélem, olvassa vagy ő, vagy valaki, aki átadja neki.

2016. okt. 3. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!