Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Hasznos a Mágnesmatrac vagy...

Hasznos a Mágnesmatrac vagy csak marketinges lehúzás?

Figyelt kérdés

Voltam egészségnapon Impulzernél és 400 ezerért mindenkit rábeszéltek, hogy vegyenek mágneses impúlzáló matracot, ami 1 millió Ft mindenhol. Elmondta egy marketinges, hogy milyen jó. Beindítja a vérkeringést ott is ahol már nem is volt keringés és a mikrocirkulációt fennt tartja, kibogozza a vérrögöket.


Arra gondoltam, hogy 400ért nem is, de kb 80-ért veszek egy ilyet más cégtől és látom azt hivatalos belgyógyász orvos is ajánlja. Érdemes ? Mi a tapoasztalatotok?


[link]


2013. márc. 6. 17:05
1 2 3 4 5
 1/50 anonim ***** válasza:
69%
Ha ez arról szól, hogy majd a mágnessel jól meggyógyítanak, akkor marhaság és tényleg csak arra jó, hogy a hozzá nem értőket jól megvezessék vele. A mágnesnek ugyan van élettani hatása, de nem ilyen kicsi és elhanyagolható mértékben.
2013. márc. 6. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/50 anonim ***** válasza:
78%

Az egésznek az előállítási költsége 10eFT és 400ért adják...

Ártani nem árt, az biztos.Olyan, mint a Zepter lámpa. Annak is 2-3 eFt az előállítása és több100ért árulják.

2013. márc. 6. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/50 A kérdező kommentje:

"A mágnesnek ugyan van élettani hatása, de nem ilyen kicsi és elhanyagolható mértékben.


Ennek kisebb a hatása mint a sima mágnesnek ? Éppenhogy erősebb ! Ezzel meggyógyúlt Pécsi ildikó, amputálták volna. Egyébként igen, tehát a mikrocirkuláció egyetlen helyreállíthatóságával gyógyítani akarnak vele.Én nem tudom megvenni sehol egy tizesért, így innen kell rendelnem :S

2013. márc. 6. 18:07
 4/50 Ildineni válasza:
100%
A mágnesnek van némi előnyös élettani hatása, a készülék (matrac) ára pedig azért olyan magas, mert MLM-hálózatban árusítják, így a legfelső szinten lévő jobban, az alul levő kevésbé részesül az árrésből.
2013. márc. 6. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/50 Ildineni válasza:
100%
Az viszont gusztustalan, hogy egyes cégek "ráálltak" a nyugdíjasokra és őket próbálják rávenni az adott egészségügyi "készülék" megvásárlására. Ilyenkor a több év alatt összespórolt vagy kölcsönkért pénz nagy része az MLM-hálózat csúcsán lévő vezető zsebébe áramlik.
2013. márc. 6. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/50 A kérdező kommentje:
Előtte volt hőkamerás felvétel és újjratehető oigénszaturációs mérés. Az 5 perces ágyon fekvés előtt a karjaim és lábaim kékek voltak, 96%-os oxigénszintem volt, utána pedig 98%-os és világosabbak lettek a lábaim és karjaim is. Azért mert MLM-ben árúsítják még lehet csodaszer nem ? Én értelek titeket, de lehet jó ?
2013. márc. 6. 18:48
 7/50 anonim ***** válasza:
69%
Első vagyok. Kérdező, nem tudom mi az a sima mágnes, de hidd el, ez nem egy erős mágnes, tudom. Egy megfelelő erősségű mágnes, aminek tényleg lenne hatása, el se férne akkora helyen mint az egész ágy.
2013. márc. 6. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/50 A kérdező kommentje:
A sima mágnes alatt a statikus patkómágnest értem. az ágy magas frekvenciás pulzáló mágneses mezőt gerjeszt. nincsen benne mágnes, hanem tekercsekkel hozzák létre azt az erős mágneses mezőt amire szükség van.
2013. márc. 6. 19:09
 9/50 anonim ***** válasza:
69%
Kérdező. Azért tetted fel ezt a kérdést, hogy ha esetleg erre téved egy hozzá értő akkor meggyőzhesd őt a hülyeségedről? Ennek nem volt értelme.
2013. márc. 6. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/50 anonim ***** válasza:
100%

Kamu, átverés, lehúzás.


Van ezeknek nem MLM-es változata is, ott legalább nem hússzoros áron veszed meg. Lehet működik, lehet nem, de ez a cég egy kamugyár.

2013. márc. 7. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!