Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Hasznos a Mágnesmatrac vagy...

Hasznos a Mágnesmatrac vagy csak marketinges lehúzás?

Figyelt kérdés

Voltam egészségnapon Impulzernél és 400 ezerért mindenkit rábeszéltek, hogy vegyenek mágneses impúlzáló matracot, ami 1 millió Ft mindenhol. Elmondta egy marketinges, hogy milyen jó. Beindítja a vérkeringést ott is ahol már nem is volt keringés és a mikrocirkulációt fennt tartja, kibogozza a vérrögöket.


Arra gondoltam, hogy 400ért nem is, de kb 80-ért veszek egy ilyet más cégtől és látom azt hivatalos belgyógyász orvos is ajánlja. Érdemes ? Mi a tapoasztalatotok?


[link]


2013. márc. 6. 17:05
1 2 3 4 5
 11/50 A kérdező kommentje:
A nem MLM-es változata a Bemer, ami az orvos intézetekben van, az sokkal drágább ! Nem 400 ezer, hanem 1-1.3 millio FT.
2013. márc. 7. 01:02
 12/50 anonim ***** válasza:
30%
Sanszos, hogy akkor annyival többet is tud.
2013. márc. 7. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/50 A kérdező kommentje:
Nagyobb átverés vagy többet tud mennyivel ?
2013. márc. 7. 01:35
 14/50 anonim ***** válasza:
23%

Amit 400.000-ért árulnak, annak az előállítási költsége max 80.000-100.000. Bár lehet az ötvenet sem éri el...


A millióson egy-két kereskedőnek van haszna, ha jól sejtem egyébként is csak rendelésre gyártják le. Alaphangon 800.000 csak az előállítása.


Most lehet találgatni, vajon melyik működik, melyik nem, ebben nem tudok állást foglalni.


De az ugye senki nem gondolja komolyan, hogy egy milliós eszközt pusztán jóindulatból féláron árulnak, ráadásul hálózatos rendszerben?!?! Eleve a DS arra való, hogy a szabad piacon eladhatatlan árukkal megkeresik, felkutatják azokat, akik annyira ostobák, hogy még a mai világban is beveszik azt a rengeteg maszlagot, amit egy ügynök a pofájukba tol.

2013. márc. 7. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/50 A kérdező kommentje:

Én arra gondolok, hogy a milliós is ugyanolyan és annyit ér mint az MLM-es 400-ezres. Hiszen tudjuk, hogy a boilti zene CD-t max 300 Ft-ért állítják elő, te meg megveszed 5-6 ezerért, csak az MLM-ben nincsen kereskedői árrés, a főnököknek meg ha nem veszik 1 milláért megéri 400-ért is eladni.


Ettől még lehet jó, hogy nem tudom megvenni 10 ezerért ugyanazt. Most 70 ért vettem meg az 1 milliós orvosit, ami az MLMben 400 ezer :D

2013. márc. 7. 06:07
 16/50 anonim ***** válasza:
41%

Minden tiszteletem a tiéd, de ez No comment...


Te komolyan elhiszed, hogy most okosban vettél egy milliós eszközt hetvenezerért? Ha a világ így működne, kb. minden ötödik háztartásban lenne MRI, minden terhes anyuka saját 4D-s ultrahangon nézegetné minden este a babáját, sőt tüdőszűrésre is mindenki a szomszédhoz járna.


Hagyjuk az MLM-et, mert az csak részhalmaz. De a DS eleve az ilyenekre épít, hogy a sok pharaszt következetesnek látja az olyan baromságokat, mint a te CD-s példád. Már leírtam egyébként, és a többieknek volt igazuk.... :(


És még annyi, MLM-ben kegyetlenül nagy a kereskedői árrés, nemhogy nincs. Ez egy szokványos, sokat hangoztatott propagandahazugság, és max. azok szopják be, akik életükben nem gondolták végig, hogy vajon hogyan működik az MLM, vagy bármilyen kereskedelmi rendszer.

2013. márc. 7. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/50 anonim ***** válasza:
57%
Kérdező, vedd meg,próbáld ki. A neten sok olyan hirdetés van, ahol féláron, használtan megkapod, na vajon miért? mert nem vált be neki és el akarja adni, csak szabaduljon tőle és ne leygen akkora vesztesége.
2013. márc. 7. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/50 A kérdező kommentje:

"Te komolyan elhiszed, hogy most okosban vettél egy milliós eszközt hetvenezerért?"


Válság van, nem tudták eladni. Azt a lakást amit 10 éve simán eladtak 12 milláért, ma 7.5-ért sem lehet.


"De a DS eleve az ilyenekre épít, hogy a sok pharaszt következetesnek látja az olyan baromságokat, mint a te CD-s példád."


Nem tudom mi az a DS, de a CD-s példa mindenre igaz !


"MLM-ben kegyetlenül nagy a kereskedői árrés, nemhogy nincs."


Azt nem tudom, ott mekkora az árrés és azt sem vitatom, hogy az MLM-esek szentek. Nekik is értékesíteniük kell, de attól még lehet igazuk. Az orvosok és gyógyszermaffia ténleg azt akarja, hogy azt szedjük be és ne kelljen nyugdíjat fizetni, mert addigra a mellékhatásokba belepusztulunk :(. A kereskedelembe egy csomó kereskedőnek kell sápot adni, az MLM-ben meg csak egy cégnek.


"A neten sok olyan hirdetés van, ahol féláron, használtan megkapod, na vajon miért? mert nem vált be neki és el akarja adni, csak szabaduljon tőle és ne leygen akkora vesztesége."


Néhány embernek nem válik be ez igaz, de így is sokkal jobb mint Ritalinon vagy antidepin élni ha eljut odáig stroke után az ember.

2013. márc. 7. 14:43
 19/50 anonim ***** válasza:
24%

"Válság van", ezen a címen nagyon jól tudnak eladni.


A többi meg....


Egyébként nálam hátfájás elleni csodakrém kapható, a gyógyszertárban ötvenezer, de nálam akciósan harmincért megkapod. :)

2013. márc. 7. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/50 A kérdező kommentje:
Csodakenőcsökben nem hiszek, azt viszont megértem, hogy a mágnes kitisztítja az ereket. Az viszont igaz, hogy a CD előállítása 300, bolti ára a 6000. Mi ebben az ami nem így van ?
2013. márc. 7. 15:51
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!