Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Szerintetek ez valós munka...

Szerintetek ez valós munka vagy kamu lehúzás?

Figyelt kérdés

Írtam emailt erre a képkeretes hirdetésre, ezt válaszolták:


Örülök, hogy felkeltette figyelmét hirdetésünk. Egy teljes egészében otthon végezhető munkáról van szó. Képkereteket kell összerakni(nem kell megijedni, mert egyszerű) valamint minden egyikhez jár útmutató. A bérezés teljesítmény alapú, átlagban 5 óra alatt 25-30 keret készíthető el normál tempóval, 1keret/110Forint. A fizetés két hetente történik bankszámlára. A kereteket postán küldjük és önnek is postán kell visszaküldenie az elkészülteket. Keretek méretei: 25-38-40cm átmérőjűek. A postázási díjakat mi térítjük. A postán küldött csomagokat két hétre számoljuk, nem kell fizetni értük, Kivéve az elsőért, sajnos eleinte sokan visszaéltek azzal, hogy nem küldték vissza a termékeket. Tapasztalat szerint akinél az első csomag után rendben megy minden, utána már nincs probléma. Az első csomag ára 3000 Forint, amelyet banki átutalással/készpénz befizetéssel lehet fizetni.


2012. ápr. 5. 22:21
 1/5 anonim ***** válasza:
Kamu.A borítékolási,gyöngyfűzési munkákra is szinte szóról-szóra ezt írják..
2012. ápr. 5. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Még nem is láttam kör alakú képkereteket... :/
2012. ápr. 5. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nagy nagy kamu.
2012. ápr. 6. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

kéthetente szót egybeírjuk. Már ekkor gyanakodni kezdtem volna.


Viszket az ujjam. Most már rá fogok kattanni ezekre a hirdetésekre én is, jól beszopatok pár ilyen gyökeret azt hiszem.

2012. ápr. 6. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ja hogy volt link, csak kimoderálták? :)
2012. ápr. 6. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!