Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Call Centeres munka! Csak...

Call Centeres munka! Csak jutalék! De ez hogy működik?

Figyelt kérdés
Tisztába vagyok a jutalék fogalmával, csak azt nem értem, hogy mi alapján kapom én meg a fizetésemet. A minap voltam egy interjún. Nem eladni kell, hanem úgymond közvéleményt kutatni. Ez ok is... de erre hogyan adnak jutalékos fizetést? Hívások száma után? De az meg túl sok, mivel olyat mondtak, hogy 400-800 ft egy hívás... nem értem én ezt! Valaki segítsen :)

2012. ápr. 4. 14:38
 1/2 anonim ***** válasza:

Hát ez jó kérdés, mert én is eddig csak olyan Call Centerben dolgoztam, illetve olyanról hallottam, ahol értékesíteni kell...akkor nyilvánvaló, hogy minden eladott dolog után jár a jutalékod+jobb helyeken alapbér is van.

Én nem mernék belevágni csak jutalékos munkába, mert könnyen átverhetnek...

2012. ápr. 5. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! Egyet értek Veled, nem is vállaltam el a munkát... gyanús volt nagyon...
2012. ápr. 6. 09:59

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!