Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » A green peace-eseknél mennyit...

Szabó Pedro kérdése:

A green peace-eseknél mennyit lehet keresni?

Figyelt kérdés
Állást keresek, van egy feleségem, és szeretnék minimum annyit keresni hogy fenn lehessen tartani magunkat. Mennyi itt egy fizetés, vagy eggyáltalán hogy működik a rendszer? Mit kell efektív dolgozni, és miből tartja fenn magát a "társulat"... Előre is köszönöm mindenkinek!

2012. ápr. 4. 12:03
 1/4 anonim ***** válasza:
azt nem tudom mennyit keresnek, de az a dolguk hogy pl Blahán leszólítanak embereket és megpróbálják rávenni őket hogy ajánlják fel adójuk 1 százalékát a green peacenek.
2012. ápr. 4. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Hát nem tudom, de a Greenpeace-es dologból (állsz kinn az utcán és szólítgatsz le embereket, akik persze elküldenek a p....ba)biztos nem fogsz megélni.


Keress rendes állást...mihez értesz? Mi a végzettséged? Ha semmi extrát nem tudsz, akkor is jobb elmenni egy gyárba műszakba, mert ott ugyan keveset keresel, de az legalább fix.

2012. ápr. 5. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Szobrasz vagyok, es sajnos marha nehez allast talalni, jo lenne egy sajat studio vagy valami kis muhely ahol tudnek munkakat kesziteni es eladni, de Magyarorszagon a muveszeti piac haldokloban van... :'(
2012. ápr. 6. 10:40
 4/4 anonim ***** válasza:

Hát igen, sajnos a mai világban a művészet nem egy piacképes tudás.

Két dolgot tehetsz: vagy feladod a szobrászatot, és tanulsz vmi piacképeset/dolgozol vmi más területen, vagy valami módon összeszeded a stúdióhoz szükséges pénzt.


De az ilyen greenpeace, Zepter, Provident stb. állásokat hagyd a fenébe. Ezeknél még a Meki is jobb, ott legalább fix fizetésed lesz...

2012. ápr. 10. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!