Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Szerintetek bunkóság így...

Szerintetek bunkóság így bejárónői állást keresni?

Figyelt kérdés

Szóval már nagyon régóta hirdetem magamat,hogy takarítást vállalok,de semmi visszajelzés,sajnos nagyon nehéz elhelyezkedni.:/ Arra gondoltam,hogy ahol lakom vannak jobb környékek és mi lenne,ha nyomtatnék pár szórólapot,és bedobálnám a postaládákba.Nem tudom,ez nem bunkóság-e,vagy nem nagyon rámenős-e?

Köszönöm előre is a válaszokat!


2012. márc. 29. 21:38
 1/7 anonim ***** válasza:
Én Angliában élek,és szinte mindenki ezt csinálja.Így mondhatom,nem bunkósság.Nekem minden nap bedobnak takarítást vállal,ablakpucolást vállal,szőnyegtisztítást vállal,gyerekfelügyeletet vállal,kutyasétáltatást vállal,festést vállal,és egyéb szórólapokat.Akit érdekel az úgyis felfogja hívni valamelyiket.Én is várok egy szórólapot,de ilyet még nem dobtak be."angol nyelvoktatást vállal"..
2012. márc. 29. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Komolyan? Ezt nem is tudtam.:) Akkor teszek egy próbát,hátha.Köszi szépen!:) Ja, és sok sikert ahhoz a szórólaphoz!:D
2012. márc. 29. 22:03
 3/7 anonim ***** válasza:
Igazság szerint senki nem olvassa el a szóróéalpokat, szal pénzkidobás.
2012. márc. 30. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Hát nem tudom,én,ha magunkból indulok ki,mi többnyire mindig elolvassuk,amit bedobnak a postaládánkba...

Azért reménykedem,egy próbát megér.:)

2012. márc. 30. 02:51
 5/7 anonim ***** válasza:
Én is mindig elolvasom, és ha érdekes számomra megtartom, ha nem kidobom. Kisgépszerelőt is így sikerült szereznem.
2012. márc. 30. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Az lenne bunkóság, ha becsöngetnél lakásokba, és úgy tennél ajánlatot.
2012. márc. 30. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi szépen az újabb válaszokat!
2012. márc. 30. 11:46

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!